באים לדרבי רק כדי לנצח

דריכות רבה ואמונה במכבי ת"א, לקראת הדרבי הערב (19:00) מול הפועל ת"א. שחקן בקבוצה: "הדרבי הוא מפתח לעונה כולה". רונלד ראלדס יפתח לראשונה במרכז ההגנה. במכבי בונים על אילייב

יום ראשון 01 נובמבר 2009
אשר גולדברג
 במכבי ת"א, לפחות זו שסופרת את השעות לקראת הדרבי הערב מול הפועל ת"א, יש אווירה שונה מזו של הדרבים הקודמים. בקבוצה יש את הביטחון והחוסן המנטאלי לעלות למגרש ולנצח את הפועל ת"א, שהיתה גדולה עליה בשנתיים האחרונות.

שחקן במכבי ת"א אמר: "אנחנו באים למשחק כמו הקבוצות הגדולות של מכבי ת"א בעבר, רק לנצח. בשבוע האחרון הבנו את כמה הדרבי יכול להוציא אותנו לדרך חדשה ולהחזיר את הצבע הצהוב לרחובות ת"א".

מכבי ת"א יצאה לבית מלון, שם היא מקיימת את ההכנות האחרונות, כולל שיחות עם הבעלים מיטצ'ל גולדהאר.

מכתבי האוהדים לשחקנים ולגולדהאר, המבקשים כמתנה את הדרבי וניצחון על הפועל ת"א, ריגשה מאוד את גולדהאר. שחקני מכבי הוותיקים מקיימים שיחות אישיות ובעיקר מסבירים לשחקני הרכש את חשיבותו של הדרבי היוקרתי הערב.

שחקן במכבי: "הפסד להפועל יכניס את כל המערכות לסיחרור, התקשורת תבלע אותנו כי הכותבים והפרשנים הם אוהדי הפועל. ברור שהפסד יהפוך את העונה הזו לעוד עונה של תירוצים ואמירות של סבלנות ובנייה עתידית".

במכבי ת"א בטוחים ששילובו של הבוליביאני רונלד ראלדס כבלם, לראשונה העונה, יחד עם המוטיבציה של איביצ'ה אילייב יעשו את ההבדל.

אוהדי הקבוצה מאמינים שהדרבי יהיה המשחק בו יכבוש יובל אבידור את השער שיצדיק את רכישתו. החלוץ אילייה יבוריאן יזכה היום לשיחת עידוד מהמאמן אבי נמני.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק