סל עצמי של קופל

כמו כל מדינת ישראל גם במנהלת הליגה הבחינו שהדרבי התל אביבי הוקדם ליום ראשון. אז למה לא הזיזו את מחזור הכדורסל ליום שני?

יום שני 02 נובמבר 2009
שלמה חסיד
אתמול, אם לא שמעתם, נערך מחזור נוסף בליגת העל בכדורסל. אותה ליגה מרתקת שסופה ידוע מראש בעשר-עשרים שנה הבאות. ואם גם אתם לא ראיתם את השידור החי של ערב הכדורסל של ישראל בערוץ הספורט, זה בטח באשמת הדרבי התל אביבי הגדול בכדורגל שהוקדם ליום ראשון.

מבטיח לכם שאפילו אבנר קופל, יו"ר המנהלת, בכבודו ובעצמו, היה שם פעמיו לבלומפילד אם היו נותנים בידו את זכות הבחירה. קופל כבר המון שנים בביזנס, בעברו היה יו"ר בית"ר ת"א בכדורגל, וברור לו לחלוטין שהקהל רובו ככולו מתעניין בכדורגל, להוציא כמה פריקים של פיק אנד רול. אז למה לעזאזל לא הבליח במוחו הרעיון להזיז את המחזור ביום אחד?

אם המנהלת רוצה לשמר את מעט הצופים שעוד לא איבדו עניין בענף, הם חייבים לשמור על דינמיות מחשבתית ולהגיב למתרחש במהירות. ראשי התאחדות וערוץ אחד הזיזו את הדרבי ליום ראשון? תזיזו אתם את המחזור ליום שני. רק ככה יצליח הכדורסל למגנט את שארית הצופים.

כי אם בין כה וכה הליגה הזאת היא גארביג' טיים ארוך ומפוהק מהמחזור הראשון ועד האחרון, לפחות תשחקו אותה בימים שאין שום דבר ממול. כל זה למרות שהערב ישוחק מחזור נוסף בליגה לנשים, ששם לפחות יש תחרותיות, ואני אישית מעדיף אותה על הליגה של הגברים, שלעניות דעתי מתחילה מתישהו במאי, ומסתיימת כעבור יומיים, בפיינלפור.         

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק