פאר עם ברטולי וריבאקובה

דטניס: דודי סלע, המחבט הבכיר שלנו, ירד שני שלבים בדירוג למקום ה-44 בעולם. הראל לוי עלה שלב אחד, למקום ה-137 בעולם. פאר הוגרלה לטורניר באלי עם מריון ברטולי ומגדלנה ריבריקובה הסלובקית

יום שני 02 נובמבר 2009
מערכת TELESPORT

דודי סלע, המחבט הבכיר שלנו בגברים, ירד הבוקר שני שלבים בדירוג הטניס העולמי שפירסם ה-ATP מהמקום ה-42 בעולם למקום ה-44.

סלע, לא לקח השבוע חלק באף טורניר ולכן לא צבר נקודות דירוג ואיפשר לבנג'מין בקר הגרמני ולזבאלוס הוראסיו הארגנטינאי לחלוף על פניו, אולם הפער בין סלע למקום ה-42 עומד על 9 נקודות דירוג בלבד.

הראל לוי, המחבט מספר 2 שלנו, עלה שלב אחד למקום ה-137 בעולם. נועם אוקון עלה שישה שלבים, למקום ה-265 בעולם. בצמרת הדירוג העולמי, לא חל שינוי כאשר רוג'ר פדרר, רפאל נדאל, נובאק דיוקוביץ', אנדי מארי וחואן דל פוטרו ממשיכים להוליך את הדירוג.

מי שצנח בדירוג בעולמי הוא דויד נלבלדיאן, פעם בעשיריה הראשונה בעולם, אולם בדירוג הבוקר הוא צנח 42 שלבים, למקום ה-69 בעולם.

בדירוג הזוגות, נשאר אנדי רם במקום העשירי. אולם יוני ארליך זינק 72 שלבים אל המקום ה-196. רם וארליך ינסו להמשיך ולקדם את דרוגו של ארליך, כשישתתפו בטורניר באזל וישחקו בסיבוב הראשון מול פול קולשרייבר הגרמני ולוקס דלהוי מצ'כיה.

שחר פאר הוגרלה לבית א' בטורניר באלי עם מריון ברטולי הצרפתיה (12 בעולם) ומגדלנה ריבריקובה הסלובקית (46 בעולם). בטורניר ישחקו 12 טניסאיות שיחולקו לארבעה בתים של 3 טניאסיות כל אחדץ

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק