שלושער לדונבאן מול אקוודור

ידידות: ארצות הברית ניצחה 1:3 את אקוודור משלושער נהדר של חלוץ לוס אנג'לס גלאקסי, לאנדון דונבאן. קולומביה ניצחה 1:3 את שוייץ. מקסיקו גברה 1:2 על פרגוואי מצמד של בורגטי

יום ראשון 25 מרץ 2007
אייל כהן

כשבאירופה משחקים על מוקדמות אליפות אירופה, ברחבי העולם מתקיימים משחקי ידידות בין הנבחרות. ארצות הברית פגשה את אקוודור ופינקה עם ניצחון 1:3 חלק ושלושער של לאנדון דונובאן. 

במשחק ידידות נוסף הערב  פריי ̠כבש לזכות שוייץ, אבל ראה כיצד נבחרתו סופגת שלושה שערים ומפסידה 3:1 לקולומביה. בורגטי השלים צמד וניצחון 1:2 עבור מקסיקו מול פרגוואי.

ארצות הברית עלתה ליתרון בדקה ה-3 של המשחק, עם שער נהדר של הקשר לאנדון דונובאן, שחקנה של לוס אנג'לס גאלקסי. היתۨון של האמריקאים החזיק בדקיו 13 דקות, עד שהגיע קאקידו מהקישור והשווה ל-1:1. 

חלוץ הגלאקסי השלים צמד לזכות ארצות הברית תוך שתי דקות (68, 70) וקבע את הניצחון בסיום - 1:3 על אקוודור. 

במשחק ידידות נוסף בין ӧולומביה לשוייץ, שתארח עם אוסטריה את יורו 2008. בדקה ה-5 כבש אדיקסון והעלה את קולומביה ליתרון. חלוץ בורוסיה דורטמונד ושוייץ, אלכסנדר פריי השווה בפנדל בדקה ה-39.

במחצית השנייה העלה ויאפארה את קולומביה שוב ליתרון בדקה ה-55. לקראת סוף המשחק הבטיחה קולומביה את הניצחון עם שער של צ'יטיבה בדקה ה-84. 1:3 לקולומביה בסיום. 

במשחק נוסף שנערך הערב גברה מקסיקו 1:2 על פרגוואי. בורגטי כבש צמד בדקה ה078 וכעבור ארבע דקות. קרוז ניסה לצמק לזכות פרגוואי בתוספת הזמן.

תגובות

טלספורט בפייסבוק