ספאחיה: אני אחראי ואשתפר

בלעדי. מאמן מכבי תל אביב העניק ראיון ל-TELESPORT בעקבות היכולת המאכזבת של הצהובים במשחקים האחרונים ואמר: זאת תקופה קשה מאוד. אני מקווה שלמצב אין השפעה על השחקנים. נמשיך להילחם על המקום השני

יום שלישי 16 ינואר 2007
שלמה חסיד

מאמן מכבי תל אביב, נבאן ספאחיה העניק היום ראיון מיוחד לTELESPORT בעקבות ההידרדרות במצבה של הקבוצה, זאת לאחר ההפסד השלישי ברציפות השבוע בנהריה ואמר: "אין לי הרגשה מיוחדת בימים כאלה. זאת תקופה קשה מאוד אבל זו לא הפעם הראשונה בחיים שלי שאני נמצא בדברים כאלה. אני צריך לעשות את העבודה שלי טוב יותר מבעבר.

אני והשחקנים נצטרך לתת את האקסטרה שלנו. אני לא בפאניקה ומכבי לא במשבר ואין שום לחץ. מתוקף התפקיד שלי יש לי אחריות למצב. כל העיתונאים רוצים להפעיל לחץ וטוענים שיש משבר במכבי. יש לכם את הזכות לעשות זאת בגלל שהפסדנו שלוש פעמים ברציפות ואין לי שום דבר נגדכם, אבל למצב אין השפעה עליי ואני מקווה מאוד שגם אין השפעה על השחקנים.

מה שהפסיד לנו את שלושת המשחקים היה חוסר הריכוז. בכל המשחקים הללו הובלנו ולא שיחקנו רע, במיוחד בבדאלונה וגם בנהריה שיחקנו כדורסל טוב מאוד, אבל בסוף המשחק נראינו כמו קבוצה שונה לחלוטין. 

ניתחנו את המצב, ראינו דברים שונים שקרו במהלך המשחק, אבל זה יישאר בגבולות חדר ההלבשה. אני לא בורח מאחריות ואעשה את הטוב ביותר בעתיד בשביל הקבוצה.
בכל מערכת רצינית כשהקבוצה מפסידה המאמן צריך לקחת אחריות. אותו דבר לגביי, אבל על העניין הזה אני אדבר עם העוזרים שלי ועם השחקנים.

עדיין יש לנו צ'אנס רציני לגמור במקום השני בבית. נמשיך להילחם על המקום השני. ננסה לשחק אותו כדורסל במשך 40 דקות".

צילום ועריכה: רוני דלמאי

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק