באריקלו עבר מבראון לוויליאמס

פורמולה 1: רובנס באריקלו, הנהג הברזילאי שסיים במקום השלישי בדירוג הנהגים בעונה שעברה עבור קבוצת "בראון", ינהג בעונה הבאה עבור וויליאמס, לצידו של הרוקי ניקו הולקנברג

יום שני 02 נובמבר 2009
מערכת TELESPORT
 קבוצת וויליאמס, ביצעה היום החתמה משמעותית לקראת העונה הבאה, כשצירפה לשורותיה את רובנס באריקלו, נהגה הברזילאי של קבוצת בראון בעונה שעברה.

באריקלו, סיים בעונה שעברה במקום השלישי בדירוג הנהגים ונהג לצידו של האלוף, ג'נסון באטון, כאשר השניים העניקו לקבוצתם את אליפות היצרנים. מי שיחליף את באריקלו בבראון יהיה ניקו רוזברג.

מי שינהג לצידו של באריקלו בקבוצת וויליאמס יהיה הרוקי ניקו הולקנברג, שזכה בעונה שעברה באליפות המוטו GP2 ונחשב לנהג מאוד מבטיח. הולנקברג שימש גם בעונה החולפת כנהג הרזרבי של קבוצת וויליאמס, ובעונה הבאה הוא יקבל את הקידום.

באריקלו, נכנס לסבב מירוצי הפורמולה ב-1993, שנה לפני מותו הטראגי של איירטון סנה, חברו הטוב של באריקלו בתאונה מחרידה. באריקלו יהיה הנהג הראשון שזכה בעבר במירוץ פורמולה ומצטרף לוויליאמס, מאז חואן פאבלו מונטוניה הקולומביאני והגרמני ראלף שומאכר, שנהגו עבור וויליאמס ב-2004.

קבוצת וויליאמס לא זכתה באף תואר מאז 2004, אבל עם באריקלו, שניצח שני מירוצים בעונה החולפת עם קבוצת בראון, הם מקווים לקרוא תיגר על התואר עם קבוצות מקלארן, בראון ופרארי.

צילום: גטי אימג'

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק