באמת מרסי על ליברפול

ליגת האלופות: המרסיסייד טסים לליון ללא סטיבן ג'רארד, סקרטל, ריירה ואף אולי אקווילאני החולה. לליברפול סיכוי קלוש, לבניטז התקווה: "לא יהיה קל בצרפת"

יום שני 02 נובמבר 2009
אייל כהן
 הצרות של ליברפול מסרבות לרדת מעליהם העונה כך מסתבר. המרסיסייד, שניצחו רק משחק אחד מתוך הארבעה, שאת ההפרש הפסידו, יאלצו להתמודד בצרפת מול ליון ללא הקפטן סטיבן ג'רארד שעדיין התגלה כפצוע ולא כשיר. 

בנוסף ליברפול תצטרך להסתדר גם ללא אלברט ריירה הקשר, המגנים מרטין קלי ומרטין סקרטל, שלא יוכלו ליטול חלק גם מצבו של אקווילאני האיטלקי עומד בספק כיוון שזה האחרון עדיין חולה בוירוס שתקף אותו במשחק ההפסד מול פולהאם.

למרות זאת, המאמן רפא בניטז מודע לבעיות ואמר היום (שני) לאתר הרישמי: "לאקווילאני יש וירוס. הוא התאמן היום, אבל היה חלש. המזל שלנו שתוך יומיים הכל יכול להשתנות. מנגד, ג'רארד יחסר לנו מאוד, כיוון שהוא צריך לעבור ניתוחכיוון שהפציעה לא משתפרת והוא לא יכול לשחק כעת". 

הבעיות של ליברפול כל כך גדולות, שאפילו פרננדו טורס, שמוגדר כפצוע יטוס עם הקבוצה לצרפת. בניטז אמר לגבי העניין: "מרוב שאין לנו כל כך הרבה ברירות, טורס יהיה בסגל למשחק". 

כידוע מצבה של ליברפול בבית5 בליגת האלופות גרוע. ליברפול השיגה רק ניצחון אחד עד כה והפסידה 2 משחקים, כך שהמשחק בצרפת כל כך קריטי עבורה, שאילולא תנצח המחשבות יהיו בעיקר על ליגת אירופה בינואר.

תמונה: גטי אימג'.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק