איומים על חיי אילנה דיין

אנשי משטרת ישראל הנחו את מגישת התכנית "עובדה" ואת הכתב אריק וייס להיזהר בשבוע הקרוב עקב איומים שהגיעו מצד אנשים שהזדהו כאוהדיו של אבי נמני, עליו ישודר תחקיר ביום חמישי בערב

יום רביעי 17 מרץ 2010
מערכת TELESPORT
 העיתונאית אילנה דיין, עורכת ומגישת התכנית "עובדה", קיבלה איומים על חייה מצד גורמים שהזדהו כמקורבים לאבי נמני, מאמן מכבי תל-אביב.

באנשי חברת "קשת", זכיינית ערוץ 2, הגישוĠתלונה למשטרה בגין איומי על חיי דיין ועל חיי הכתב אריק וייס, שערך את התחקיר על המאמן.

מחברת "קשת", יחד עם אנשי משטרת ישראל, הנחו את אילנה דיין ואת וייס במספר אמצעי זהירות בהם הם נוקטים בימים האחרונים וימשיכו לנקוט בהם לפחות עד שידור Ӕתכנית, מחר (חמישי) בערב. בחברת "קשת" הבהירו כי בכל מקרה התחקיר ישודר.

על-פי שידורי הפרומואים, נראה כי בתחקיר תוצג זווית שונה של מאמן מכבי תל-אביב. נמני נחשב לאחד הספורטאים הנערצים ביותר בישראל ולמעשה הוא אהוד על-ידי נציגי כל הקבוצות בליגת העל בזכות אישיותו. 

על-פי גורמים במערכת "עובדה" אמור התחקיר מחר לעסוק ביחסי נמני עם מספר גורמים שלא קשורים ישירות לתחום הספורט, וביניהם אחיו של שחקן מכבי תל-אביב לשעבר, תום מנשרוב.

בתחקיר גם אמורה להיות מוצגת תמונת המצב בעניין מספר אוהדים שמציגים את עצמם כ-"חיילים של אבי נמני".

בתחילת השבוע פרסמנו ב-TELESPORT כי בפורומים של אוהדי מכבי תל-אביב יש לא מעט אמירות נאצה כנגד אילנה דיין וכנגד יו"ר מכבי תל-אביב, אביב בושינסקי, בטענה שלא הוכחה כי יש לו קשר לתחקיר.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק