קטן מבטיח, קטן יקיים?

אוהדי חיפה מתפללים לשער בכורה בליגת האלופות נגד יובנטוס אפילו במחיר של הפסד, אבל בקבוצה חושבים על ניצחון בלבד. אייל כהן כבר הרים ידיים וחושב על הקמפיין הבא

יום שלישי 03 נובמבר 2009
אייל כהן
מסקרן מאוד לדעת מה קודם למה, או במילים אחרות מה יקרה קודם. האם מכבי חיפה תכבוש שער בליגת האלופות עוד לפני שנדע האם הבנק של מוני פנאן ז"ל היה בלתי חוקי בעליל ויש ראיות שיוכיחו זאת?

כשאני חושב על זה קשה לי מאוד להמר, אבל הערב ברמת גן אני אדע בוודאות את התשובה. האם מכבי חיפה של אלישע לוי תצטרף לאחד השיאים הכי שלילים בתולדות ליגת האלופות, או ש-40 אלף הצופים יטעמו שער בכורה בישראל בליגה הטובה בעולם. 


קטן נגד האריות ממינכן. איפה הגולים?

אותי זה קצת הצחיק במיוחד שהאזנתי לדבריו של  יניב קטן אשר חזר  על הפתגמים הידועים ממשחק למשחק, וכמו תקליט שבור מזכיר תמיד את העובדה כי חיפה באה לשחק טוב ולנצח בכל מגרש ולא משנה מי היריבה. האמת בהתחלה זה נשמע מבטיח, הפעם זה נדוש.

חיפה כבר צריכה להפנים שלשלב הבא היא לא תגיע וכדאי מאוד לתת כבוד ליריבות העומדות מולה, יובנטוס זו לא נתניה ובאיירן מינכן זו עדיין לא בית"ר בעונה פיננסית.  "באנו קטנים יצאנו גדולים", אימרה קטנה ומצומצת אבל מתחבאת בה תורה שלמה. 


דוידוביץ' בארץ המגף. ישמור על שער נקי?

קשה לבוא בטענות לאלישע לוי או לשחקנים, כאשר הם פוגשים אריות ונופלים לבית הכי קשה בליגת אלופות, אבל דבר אחד היה חייב להיות ברור. להתברג בליגת האלופות חובה היה להשקיע ואם לא אז אלו התוצאות העגומות.

אבל לכו תדעו, בשנה הבאה, אם חיפה תחזור למעמד מסוג זה, הצוות הניהולי והמקצועי חייב להבין: בלי סגל מעובה וחזק, אין לירוקים מה למכור. אצל הפועל ת"א זה לא קורה, כי לכל שחקן יש שחקן מחליף באותו רמה, כך שכל שחקן יכול לנוח במסגרות השונות.

בגלל זה השנה רואים שהרבה שחקנים נקלעו לפציעות טורדניות, שמנעו מאלישע לוי לשלבם במשחקים חשובים כמו האחרון בטורינו, שאפילו זגורי, הקלף הסודי קיבל דקות נגד הגברת הזקנה.

אז עכשיו בואו נחשוב על תשובה לשאלה הפתוחה שהצבתי בפתיחה, מה קודם למה שער או "בנק ההשקעות"? התשובה הערב ב-21:45. יהיה חם ומגניב.

תמונות: באדיבות האתר הרשמי - מכבי חיפה.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק