זה מאוד מתסכל

החלוץ יניב קטן מאוכזב מההפסד ליובנטוס. אלישע לוי מתרץ: השער של קמרונזי היה אחרי הזמן החוקי. אנחנו נקווה לתוצאות טובות יותר בעתיד. בופון הקדיש הצלה לאישתו ובנו

יום שלישי 03 נובמבר 2009
מערכת TELESPORT

מכבי חיפה סיימה שוב בהפסד 1:0 מול יובנטוס, והמאמן אלישע לוי אמר מיד בסיום: "זה היה משחק פחות טוב שלנו, יובה השתלטו על המשחק. היו לנו יותר הזדמנויות. אנחנו צריכים להסתכל על הדברים הטובים. השחקנים נותנים את המקסימום, אבל זה לא הספיק במקרה הזה ונמשיך הלאה. בחצי השני היינו טובים יותר. לפעמים המקסימום לא מספיק. השער של קמרונזי היה אחרי הזמן החוקי. אנחנו נקווה לתוצאות טובות יותר בעתיד". 

הקפטן יניב קטן הוסיף: "בדקות האלו לקבל שער זה היה מאוד משמעותי. אסור לקבל גולים בדקות כאלו, ובטח שלא ברמות כאלו. חבל. זה מאכזב, ולא נעים. אנחנו לא מצליחים לנצל את המצבים שאנחנו מגיעים אליהם. בהתקפה טובה אחת הם ניצחו את המשחק". 

"יש הבדלי רמות ביננו לבין יובנטוס. אנחנו יודעים מה אנחנו שווים ומה הם שווים. הם הניעו כדור והיה לנו קשה להתמודד עם זה. אנחנו עושים את המקסימום שלנו. אנחנו שואפים, רוצים להצליח, בגלל זה באה האכזבה".

דקל קינן אמר: "מציק מאוד שאנחנו עם אפס נקודות ואפס שערים, אבל צריך לזכור ששיחקנו מול מעצמת רכדורגל, שבכל יום נתון היא הרבה יותר טובה מאיתנו. בכל זאת אנחנו מאוכזבים מאוד כי היינו קרובים. נכון שהפעם לא שיחקנו טוב בניגוד למשחקים קודמים, אבל תמיד זה מתסכל להפסיד ובמיוחד בבית. אנחנו נמשיך לשאוף להוציא נקודות במשחקים הבאים". 

שלומי ארביטמן: "אנחנו לא מרימים ידיים. ננסה להגיע למקום השלישי שמוביל לליגה האירופית. יש לנו עוד שני משחקים מול באיירן מינכן ובורדו בבית ואני מאמין שנצא מהם עם נקודות. קשה מאוד לתפקד מול ההגנות האירופיות, זה סיפור אחר לחלוטין". 

אצל הביאנקונרי, המאמן צ'ירו פרארה לא ניסה להסתיר את שביעות רצונו מהניצחון החשוב של חניכיו ואמר: " ברור שהיה הכרחי עבורנו לנצח במשחק הזה. ראיתי שהשחקנים שלי מתקשים לסגור את המשחק, כמו שקרה מול נאפולי, אבל הכי חשוב שהשגנו את שלוש הנקודות. אנחנו סבלנו כאן, אבל העיקר שהגיע לנו לנצח ".

השוער גי'ג'י בופון, שהיה מצוין גם הערב וניפק מספר הצלות מרהיבות ובמיוחד בדקה ה-29, כשמנע מהחלוץ הגיאוגרי של חיפה, דבאלשווילי, לדחוק את הכדור פנימה מטווח קצר. 

"ההצלה? בכלל לא שמתי לב אליה עד שראיתי את פניהם של חברי לקבוצה. אז הבנתי מה שעשיתי. אני מקדיש את ההצלה לבני ולאשתי".

" אני חושב ששיחקנו היטב במחצית הראשונה, במיוחד בעשרים הדקות הראשונות, אז התעלנו על חיפה " הוסיף השוער אלוף העולם.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק