אופטימיות במדריד ומילאנו

לאחר התיקו 1:1 בין הרוסונרי והגלאקטיקוס, בשתי הקבוצות נשמעו מרוצים מהתוצאה. קאקה נהנה מהחזרה לסאן סירו. לורן בלאן מאושר מהניצחון על באיירן מינכן

יום רביעי 04 נובמבר 2009
מערכת TELESPORT

 לאחר התיקו 1:1 במשחק ששמר על מילאן וריאל מדריד בשני המקומות הראשונים בבית ג', עם 7 נקודות לכל אחת מהן,  נציגי שני הצדדים נשמעו אופטימיים לגבי סיכויי העלייה של קבוצותיהם והביעו שביעות רצון מהמשחק עצמו.

למרות שחניכיו יכלו לנצח את המשחק אילמלא שערו החוקי של פאטו היה נפסל, מאמן מילאן, ליאונרדו, אמר בסיום: 

" זה היה משחק פתוח הערב, בין שתי קבוצות דומות שאוהבות כדורגל התקפי. נכון שריאל פתחו את המשחק טוב יותר אבל ידענו לשוב למשחק ואני חושב שתוצאת הסיום די משקפת את ההתרחשויות על כר הדשא. השער של פאטו? זה היה נראה לי כמו שער חוקי, וזה היה יכול להיות מצוין עבורנו".

על השיבה של הבן האובד קאקה, שחזר לסאן סירו לראשונה מאז מעברו לריאל מדריד, אמר: "הוא שיחק היטב הערב למרות שלא נתנו לו לנשום. הוא היה השחקן החשוב ביותר עבור ריאל".

בנוסף לכך, התבטא ליאונרדו באופטימיות גם לגבי סיכויי ההעפלה של קבוצתו: " הכל עוד פתוח ועכשיו אנחנו במקום הראשון, שזה משמח אותי מאוד. אנחנו חייבים להבטיח את ההעפלה כמה שיותר מהר ".

אצל האורחים ממדריד, קאקה נשמע מרוצה מהופעתו שלו במדי ריאל מדריד בסן סירו, אחרי שבע שנים כשחקן מילאן: " השתפרנו. הייתה לנו מחצית ראשונה גדולה וכעת אפשר לדבר על התקדמות. אני מאוד שמח לחזור לסאן סירו ולהתקבל בצורה נאה. זה מלמד על ההישגים שלי במילאן ועל מה שאני מתכוון לעשות בריאל מדריד".

"ידענו שבאיירן לא מלאי ביטחון מולנו"

במשחק השני בבית א', ניצחו חניכיו של לורן בלאן, מאמן בורדו, את באיירן מינכן 2:0 באליאנז ארנה והבטיחו את העפלתם לשלב הבא. המאמן ושחקן העבר של נבחרת צרפת היה נשמע מאושר לאחר המשחק הגדול של קבוצתו בבוואריה:

 "באנו לשחק טוב כשאנו מודעים לקשיים שעומדים לפנינו, ולעובדה שבאיירן מגיעים למשחק מולנו עם ביטחון עצמי מעורער. אני חושב שתוכנית המשחק שלנו עבדה היטב ומהרגע שכבשנו את השער הראשון, היתרון הפסיכולוגי היה בידינו".


בלאן וחניכיו המאושרים מהניצחון הערב במינכן

באשר להבטחת ההעפלה של המועדון מעיר היין, אמר בלאן: " אני חושב שהערב בורדו השיגה הישג אדיר בכך שניצחה במינכן והעפילה לשמינית הגמר ".


תצלומים: Gettyimages

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק