הארגריבס חזר גחרי שנה וחצי

קשר מנצ'סטר יונייטד ונבחרת אנגליה אואן הארגריבס חזר למגרשים אחרי העדרות של שנה וחצי בעקבות פציעה בשתי הברכיים. הארגריבס עשוי להיות בסגל אנגליה למונדיאל

יום שישי 19 מרץ 2010
מערכת TELESPORT
אואן&ɮbsp;הארגריבס, קשר מנצ'סטר יונייטד ונבחרת אנגליה, חוזר סוף סוף למגרשים. השחקן שהגיע ליונייטד מבאיירן מינכן בשנת 2007 והפך מהר מאוד לבורג חשוב במכונה של פרגוסון וגם של הנבחרת הלאומית, נאלץ לעבור ניתוח מסובך בשתי ברכיו בעקבות דלקת גידים ממנה סבל.
̼br/> הארגריבס בן ה-29 לא שיחק כדורגל בשנה וחצי האחרונות, תקופה ארוכה מאוד לשחקן בגילו, אך השבוע השלים 45 דקות ראשונות במדי קבוצת המילואים של יונייטד, בתקווה לחזור לכושר במהרה כדי שיוכל לחזור למדים של הקבוצה הראשונה ואולי אפילו למדי נבחרת אנגליהĠבמונדיאל הקרב ובא.

הארגריבס אמר: "זה יום נפלא. אני שמח מאוד להיות פה על הדשא עם 11 נגד 11 ושופט. אני מרגיש טוב אבל חייב להכנס לעיניינים בצורה נכונה ולא מהר מידי. כשאהיה חד יותר וארגיש מוכן אשמח לחזור כמובן לקבוצה הראשונה אבל זה תלוי כמובӟ גם במאמן".

לגבי האפשרות שישחק במונדיאל הקרוב במדי אנגליה אמר הקשר: "המחשבה על זה כל הזמן נמצאת שם אבל אני לא יודע מה יהיה. אני אשמח אם תהיה לי האפשרות לשחק שם אבל אקבל את זה גם אם זה לא יצא לפועל".

תמונות: גטי-אימג'.

תגובות

טלספורט בפייסבוק