בקהאם עשוי להיכלל בסגל אנגליה למונדיאל

פאביו קפאלו, מנג'ר נבחרת אנגליה, הזמין את דיוויד בקהאם להיחת חלק מסגל נבחרת אנגליה במונדיאל, למרות הפציעה המשביתה אותו מכל פעילות, כולל תקופת הגביע העולמי. קאפלו על ברידג': "יש לו זמן להתחרט ולשוב לסגל"

שבת 20 מרץ 2010
מערכת TELESPORT
פחות משלושה חודשים לפתיחת המונדיאל והנבחרות כבר בהכנות אחרונות, שחקנים נותנים כל שבוע מחדש תצוגות על כר הדשא כדיĠלהרשים ולקבל זימון ונבחרת שלוש האריות בשלה: בגידות ופציעות.

דיוויד בקהאם פצוע, ווין ברידג' הודיע כי הוא לא מעוניין לשחק במונדיאל בעקבות הבגידה של ג'ון טרי ולמרות זאת, המאמן פאביו קאפלו מעוניין בשניהם. המנג'ר האיטלקי קרא לשני השחקנים להיוߪ חלק מסגל נבחרת אנגליה לדרום אפריקה.

"ביקשנו מדיוויד בקהאם לבוא איתנו כחלק מסגל הנבחרת לדרום אפריקה", כך אמר קאפלו והסביר את הבקשה: "זה תלוי בדיוויד ובתהליך ההחלמה שלו אבל ברור לי שהוא לא יוכל לשחק איתנו, הוא לא ישוב לפני החצי שנה הקרובה".

ווין ברידג' הנבגד, גילה כי חברתו מבלה את זמנה עם קפטן הנבחרת לשעבר, ג'ון טרי, הודיע על פרישה מהנבחרת האנגלית בתקופה הקרובה ועל ויתורו בשל כך לשחק במונדיאל. קאפלו יצא להגנתו של המגן ואמר: "יש לווין את הזמן. הסיטואציה הזאת רגישה והוא יכול לשוב אלינו אם ירצה".

כזכור, דיוויד בקהאם מחזיק בכ-115 הופעות בנבחרת האנגלית ויכול להיות לשחקן הראשון בנבחרת האנגלית שמשתתף בארבעה טורנירי מונדיאל. כיום הוא חולק את השיא עם ארבעה אחרߙם, בילי רייט, בובי מור, פטר שילטון ומייקל אוואן. 

תגובות

טלספורט בפייסבוק