קשה לנצח את מכבי בהיכל

אטורה מסינה, המאמן האיטלקי שהיה חתום על כל התארים של צסק"א מוסקבה בעשור האחרון, מנתח את יחסי הכוחות בין מכבי לרוסים: "על פניו מכבי פייבוריטית, אבל צריכה להיזהר"

יום חמישי 05 נובמבר 2009
שלמה חסיד
  מכבי ת"א תפגוש הערב את צסק"א מוסקבה הגדולה, ששלטה באירופה בשנים האחרונות, אולם ירדה הקיץ מנכסיה בעקבות המשבר הכלכלי שפקד אותה.

צסק"א נפגעה הקיץ במיוחד מעזיבתו של מאמנה האיטלקי, אטורה מסינה, שהיה חתום על כל התארים של צסק"א בעשור האחרון והלך בעקבות הכסף הגדול של ריאל מדריד. 

מסינה, התייחס למשחק הערב של קבוצתו לשעבר מול מכבי ת"א ואמר  ל- telesport על המשחק הערב: "כל קבוצה באירופה חוששת שהיא מגיעה לנוקיה וצסק"א שהיא קבוצה חדשה בוודאי תתקשה מול מכבי. אני חושב שלמכבי נוצרה סיטואציה שהיא יכולה לסיים במקום הראשון בבית, שנותן עמדת זינוק טובה לפיינל-פור. הקהל בת"א מבין את זה ויהיה קשה לנצח את מכבי בנוקיה". 

מסינה מעריך שמכבי פייבוריטית, אך מזהיר: "על פניו מכבי פייבוריטית, אבל אנחנו יודעים שבכדורסל הכל יכול להיות. גם שמדובר במכבי, ריאל מדריד או פנאתינייקוס, אפשר להפסיד בבית אם מתרחשים כל מיני דברים לפני ובמהלך המשחק".

אטורה מסינה, יפגוש הערב עם ריאל מדריד את זלימיר אובראדוביץ' ופנאתינייקוס, במשחק הכי מסקרן הערב במסגרת המחזור השלישי ביורוליג.

תמונה: גטי אימג'

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק