יניב קטן סובב את הקרסול

קפטן מכבי חיפה, יניב קטן, סובב את קרסולו באימון הבוקר (שבת) ובספק גדול למשחק הליגה ביום שני מול אשדוד. מיימון ודוטרה תורגלו בהרכב. דוידוביץ הוצא מהאימון לאחר תקרית עם אלישע

שבת 07 נובמבר 2009
אשר גולדברג

אחרי ההפסד ליובנטוס ברמת-גן השבוע, מכבי חיפה מתכוננת למשחק הליגה בשבת מול מ.ס אשדוד. הבוקר (שבת) המשיכה חיפה בהכנות אולם לא ידעה כי כך תסיים את האימון.

ללא גולסה וג'ון קולמה הפצועים, האחד לא משחק מספר שבועות והקולומביאני נפצע מול יובנטוס, גם יניב קטן מצטרף לרשימת הפצועים ובספק למשחק הליגה באשדוד ביום שני. יניב קטן ביצע תנועה לא נכונה וככל הנראה סובב את הקרסול. קטן מתקשה בשלב זה לדרוך על הרגל ומחר יעבור סדרת בדיקות מקיפה. בחיפה רוצים להכשיר את הקשר המצטיין כדי שיוכל לפתוח בהרכב.

עוד הבוקר לגבי תמונת ההרכב, תורגלו כצמד הבלמים שי מיימון וז'וז'ה טשיירה, כאשר רק אחד צפוי לפתוח עם דקל קינן בעוד יומיים. תרגול נוסף ביצע אלישע לוי כשנתן את חולצת ההרכב באימון לדוטרה בקישור האחורי לצד בירם כיאל.

במהלך האימון נרשמה תקרית בין שוער הקבוצה, ניר דוידוביץ', לבין מאמן הקבוצה, אלישע לוי. במהלך משחקון פנימי החליט השוער על דעת עצמו שלא לעבור בשתיקה על שריקה של אלישע לוי ובעט את הכדור החוצה. בתגובה, הוציא אלישע לוי את השוער מהאימון. לקראת סיום האימון נראו השניים משוחחים ביניהם.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק