בשל לעוד סיבוב (ולא על הבר)

במכבי חוששים בעיקר מהפועל ירושלים, אבל הם צריכים לפחד קודם כל מהבן האובד שצמא לנקמה על ההדחה הכואבת מנוקיה. מה שדי ברור הוא שקטש יגיע בסוף לסיבוב נוסף בנוקיה

יום ראשון 08 נובמבר 2009
שלמה חסיד
מה אתם אומרים על עודד קטש? כנראה שאין מלים לתאר את ההרגשה. השחקן שהציג יכולת שגובלת בגאונות לשמה, הופך אט אט למאמן מספר אחת שיש לכדורסל הישראלי להציע. וכן, הוא לא פחות גדול מפיני גרשון.

קטש, כך עושה רושם, למד מהטעויות שביצע כשאימן במכבי. עובדה שהוא סירב להגיע להפועל ירושלים. קטש מבין שבתור פרח בתחום האימון, הכי טוב בשבילו לגדול בחממה של אוחיון בגליל. שם אף אחד לא ישלח צלמי פפרצי למועדוני סנוקר כדי לברר עד איזה שעה הוא בילה שם. כאילו שזה מעניין מישהו חוץ מכמה רכלנים מקצועיים.

זו כבר השנה החמישית שקטש מצליח כמאמן, ואין פה שום בלוף. הוא פוגע בזרים, מנהל את המשחק בצורה מבריקה, ומוציא מהשחקנים שלו את המיטב. הם מעריצים אותו ושותים בצמא את תורת הכדורסל שלו, והרי ידוע לכולם שלעודד יש המון כדורסל, ואת זה ראינו כבר כששיחק.

אם שואלים אותי, קטש יגיע בסוף לסיבוב נוסף בנוקיה, אחרי שבקיץ הקרוב הוא יגנוב ממכבי את האליפות. הוא יעשה את זה בשקט, בצנעה, כמעט בהיחבא, אבל הפעם זה סוף סוף יקרה (אחרי שבשנה שעברה רק נס הציל את מכבי מעודד).

אבל הפעם קטש יגיע למכבי עם המון ידע מוקדם. הפעם הוא לא ייתן ראיונות הזויים שבהם ישתלח כמו טירון בצביקה שרף שכבודו במקומו מונח. הפעם הוא לא יכנע להנהלה, ויידע להדוף את הלחץ ולדבוק בדרכו. ואם בסיבוב הקודם הוא התעקש על אורן עמיאל בתור עוזר, הפעם הוא יביא איתו קליבר כמו גודס. אחרי הכל, גיא יתקשה להחזיק את המושכות בירושלים שנה נוספת אם וכאשר גליל תדיח את מכבי מכתרה.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק