היה עניין של זמן עד שנכבוש

ליגת העל: הגיבור של מכבי נתניה, ראובן עטר סיכם את הניצחון על בית"ר: "היה לנו משחק טוב". יצחק שום: "כשעושים מהפכה, לא יודעים מה יוליד יום"

שבת 07 נובמבר 2009
אשר גולדברג

 שמחה וצניעות, אלו התחושות שליוו את מכבי נתניה בניצחון הגדול 0:3 על בית"ר ירושלים המושפלת. בנתניה העדיפו לשמור על פרופיל נמוך ולהתמקד בהמשכיות, בבית"ר יחפשו דרך לחזור למסלול הניצחונות.

ראובן עטר, שמר על צניעות גם לאחר הניצחון הגדול: "היה לנו עוד משחק טוב נגד מכבי פתח תקווה בחוץ. יש סדר במשחק, הפריסה נכונה. הנעת כדור כמו שצריך. השתלטנו על מרכז השדה. היה עניין של זמן עד שנכבוש. כל הכבוד לחבר'ה. 

על הכישרון החדש בקבוצה: "חן עזרא למעשה הבאתי אותו לנתניה ממחלקת הנוער, אני הרמתי אליו טלפון ושיכנעתי אותו להגיע. היה בכפר סבא לעונה אחת וכעת הוא כאן איתנו. יש מטרות לחיזוק, לאט לאט ובשקט נחשוב על העתיד".

הפרצוף של יצחק שום אמר הכל בסיום: "לא התפרקנו, שיחקנו גרוע מאוד. נתניה הייתה ראוייה לניצחון. עשיתי כל מה שצריך לעשות בהפסקה, תפסנו יום גרוע מאוד. כשאתה עושה מהפכה ושם צעירים, אתה לא יודע מה יוליד יום".

האם בית"ר תבצע שינויים בהמשך העונה? "נעשה את השינוים שצריך לעשות ונראה. הסגל שקיים אנחנו בין שש הראשונות, כמובן שאם נוכל להביא שחקני חיזוק יהיה יותר טוב. זה תלוי באיזה מעמד נהיה ובאיזה מקום נהיה. ידענו שיהיה קשה מאוד, נמשיך הלאה".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק