אגייאר החליט ללכת לפירוק

אחרי שמכבי נתניה פירקה את בית"ר ירושלים, העונה הזו אבודה. הספונסר גומא אגייאר לא ישקיע כסף וילך לפירוק. שום יבצע שינויים בהרכב, בנאדו לספסל

שבת 07 נובמבר 2009
אשר גולדברג

לא רק ראובן עטר ומכבי נתניה פירקו את בית"ר ירושלים. המכה שספגה הקבוצה והיכולת החלשה של הקבוצה, הביאה לשינויים בחשיבה אצל הספונסר הראשי,גומא אגייאר, שרוצה כבר במהלך העונה הנוכחית להוביל את הקבוצה לבית המשפט להליך של פירוק ולא להמתין לקיץ הבא, שיחייב כל מהלך בעונת  2010/11.

אגייאר ששוחח עם בכירים במועדון אינו מתכוון להשקיע כסף גדול בקבוצה, למרות שהוא ייצא לברזיל וייבחן הבאתו של חלוץ צעיר שיחזק את הקבוצה בחודש ינואר. בשם כך יצא גם היו"ר איציק קורנפיין ויצטרף לאגייאר בברזיל.

אגייאר אמר למקורביו: "עדיף שהליך פירוק העונה יוריד מאיתנו 9 נקודות ושזה לא יקרה בשנה הבאה". ההפסד למכבי נתניה התקבל בצורה קשה מאוד בקבוצה והכוונה היא לבצע זעזוע. אחד השמות שאמור לרדת לספסל, הוא אריק בנאדו, בלם הקבוצה, שנמצא בתקופה גרועה. 


אגייאר וקורנפיין. טסים לברזיל

במקום בנאדו אמור לחזור, תומר בן יוסף, ששיחק במחצית השנייה בנתניה. יצחק שום אמר: "הכל יכול להיות. זה לא אסון אם בנאדו לא ישחק וייצא מהמשבר הקטן. בסך הכל נפיק לקחים מההפסד לנתניה ונבוא מחוזקים למשחק בבית בעוד שבועיים נגד הפועל עכו".

הקשר אבירם ברוכיאן אמור לחזור לאימונים בתוך שבוע ונראה בעוד מספר מחזורים הוא ייבחן אם יוכל לחזור לשחק בעקבות הפציעה במפשעה. המנוחה היא במקום ניתוח שהומלץ לו.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק