אלן אייברסון פורש מכדורסל?

שבוע בלבד אחרי שחתם סופית בשורות הגריזליז, החליט אלן אייברסון כי הוא אינו מעוניין לשחק בקבוצה. לא בטוח מתי ואם בכלל אייברסון יחזור לשחק

יום ראשון 08 נובמבר 2009
נמרוד הגפני
  האם אחד מהשחקנים הטובים בהיסטוריה של ה - NBA בדרך לפרישה מכדורסל. לפי התקשורת בארצות הברית ייתכן מאוד שכן.

אלן אייברסון החליט לעזוב את ממפיס, שבוע וחצי בלבד לאחר פתיחת העונה. בארה"ב מדווחים כי אייברסון, שפתח במשחק אחד בלבד עד כה העונה ושיחק שמונה דקות בלבד, מתוסכל ממעמדו בקבוצה והחליט לעזוב.

אייברסון, כזכור, נזרק מדטרויט פיסטונס בשלהי העונה הקודמת. הכוכב סבל בשנתיים האחרונות מפציעות מטרידות ברגלו שגרמו להורדת התפוקה שלו במגרשים. המספרים שלו בדטרויט לא היו קרובים למספרים בפילדלפיה ודנבר.

ממפיס חיפשה בתחילת העונה כוכב גדול שיוסיף מימד לקבוצה הכושלת בשנים האחרונות. בקבוצה חיפשו שחקן שיוביל את הצעירים המוכשרים בקבוצה כמו או ג'יי מאיו וזאק רנדולף. ביחד עם מארק גאסול ורודי גיי, קיוו בממפיס כי אלן אייברסון יסחוף את הקבוצה לתארים. אך אייברסון, כאמור, לא קיבל דקות רבות בתחילת העונה והחליט לעזוב.

לא ברור מתי ואיפה יחזור אלן אייברסון לשחק, אם בכלל. בארה"ב מדווחים כי ייתכן ואלן אייברסון, אחד הכוכבים הגדולים והמתוקשרים ביותר בהיסטוריה של הליגה, יתלה את הנעליים ויפרוש סופית מהמשחק.

צילום: גטי אימג'

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק