פאר טיילה. אובזילר הודחה

אליפות אוסטרליה הפתוחה: שחר פאר גברה ללא קושי על מיילון טו האמריקנית 3:6, 0:6. ציפי אובזילר נוצחה על ידי ורה זבורנבה הרוסייה [22], 6:3, 6:4 בסיבוב הראשון של התחרות. סמאשנובה הודחה בזוגות

יום רביעי 17 ינואר 2007
רועי רובינשטיין

שחר פאר טיילה הלילה לסיבוב השלישי של אליפות אוסטרליה הפתוחה לאחר שניצחה את האמריקנית מיילון טו בפעם השלישית מאז הצטרפה לסבב המיקצועני והפעם בקלילות, 3:6, 0:6.

פאר פתחה את המשחק בסערה והובילה כבר 0:3 לפני לפני שטו הצליחה לקחת משחקון אחד. שחר לא נלחצה עלתה ל-1:4 אך הפסידה בו במשחקון הבא. במצב של 2:4 לפאר התנהל המשחקון שללא ספק הכריע את ההתמודדת לפחות המנטאלית. פאר ניצבה שלוש פעמיים במצב של ניצחון הנקודה אך כל פעם לו הצליחה לשוב למשחק, לבסוף פאר לקחה את הנקודה עלתה ל-2:5 ומשם לא הביטה אחורנית וניצחה במערכה.

המערכה השנייה הייתה מהקצרות שנערכו בתחרות עד כה ובה שחר טיילה ל-0:6 כשהיא לא נותנת לאמריקנית שחגגה הלילה את יום הולדתה ה-29 שום סיכוי לזכות באף נקודה ושוברת שלוש פעמים את ההגשה של המדורגת 88 בעולם. 

בסיבוב הבא תפגוש פאר את המנצחת במשחק בין סוזאנה אונדרסקובה הצ'כית או טטיאנה גובלין הצרפתית המדורגת 20 שהדיחה את אנה סמאשנובה מהתחרות בסיבוב הראשון.


אובזילר הודחה מאוסטרליה

ציפי אובזילר סיימה הלילה את חלקה הקצר באליפות אוסטרליה הפתוחה תוך 32 דקות בלבד לאחר שהפסידה לורה זבורנבה הרוסייה 6:3, 6:4. 

תחילת המשחק הייתה דווקא טובה עבור אובזילר שהצליחה להישאר בתמונת המצב עד למשחקון השביעי אותו הגישה במצב של 3:3 במערכה הראשונה. אך דווקא אז הצליחה זבורנבה לשבור את ההגשה של הישראלית ולעלות ל-3:4. משם לקח ליריבתה של אובזילר רק עוד שני משחקונים בכדי לסיים את המערכה הראשונה עם ניצחון, 3:6.

בתחילת המערכה השנייה הצליחה אובזילר לשוב מפיגור 2:0 ולהשוות ל-2:2 אך כאן נגמרו כוחותיה והמתמודדת הרוסייה עלתה ל-2:5 רגע לפני שאובזילר הצליחה לצמק ל-5:4. זברנובה לא התרגשה הגישה למשחק וניצחה את המערכה השנייה, 4:6.

גם אנה סמאשנובה סיימה את דרכה באליפות, כאשר הפסידה מטורניר הזוגות יחד עם בת זוגתה האסטונית קאיה קנפי לצמד הגרמני/אמריקאי, אנה גרונפלד ומרגאן שקוואנסי 0:6,6:4,5:7.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק