זה ג'אננה של שוער

במכבי חיפה מתכוננים למשחק מול אשדוד הערב, ומקווים שפרשת ניר דוידוביץ' הסתיימה. שחקן בקבוצה: "לא הכרנו את דוידוביץ', משהו קרה לו". הקפטן יניב קטן, יעלה לשחק עם זריקה בגבו

יום שני 09 נובמבר 2009
אשר גולדברג
 פתאום, מתוך השקט והמקצועיות של מכבי חיפה, נוצר עימות הזוי בין השוער המצטיין ניר דוידוביץ', למאמן אלישע לוי.

דוידוביץ' לא אהב את החלטות השיפוט של אלישע לוי באחד האימונים והעיר לו בקולניות ובתנועות ידיים: "לא הכרנו את דוידוביץ', משהו קרה לו, כאילו האימון הרגוע והכיפי הזה היה גמר אליפות אירופה. אלישע ממש סילק אותו, זה היה מביך". אמר גורם במכבי חיפה.

הסימן הראשון שמשהו נסדק אצל השוער מספר 1 בישראל, היה כשדוידוביץ' התפרץ במהלך המשחק בקרית אליעזר על ליאור רפאלוב, בעקבות טעות של הקשר. המאמן אלישע לוי, לא גיבה את דוידוביץ' והשוער ייאלץ להזמין את חבריו לארוחת צהריים.

שחקן במכבי חיפה טוען כי לדוידוביץ' מותר היה להעיר לרפאלוב, אחרי שאיש לא עשה זאת מספסל הקבוצה או על המגרש: "בכל קבוצה גדולה באירופה יש מנהיג ומאמן על כר הדשא, שמטפל באירועים כמו של רפאלוב"

על ההתפוצצות של דוידוביץ' אמר גורם המקורב לפרשה: "יש לכל שוער את התקופה הזו של התפרצות ושחרור לחצים מקצועיים. קוראים לתופעה הזו ג'אננה של שוער. כולם מאמינים שמכבי חיפה וניר דוידוביץ' עברו את הסיפור".

אלישע לוי נהג בהיגיון כשלא רץ לתקשורת ולא עשה מהפרשה כותרת מחוץ לחדרי ההלבשה. בהתייעצויות שונות, כולל שיחה עם הנשיא יעקב שחר, הוחלט שאלישע לוי הוא זה שיחליט איך לסיים את הפרשה.

בשיחה שקיימו השניים, לובנו כל ההיבטים השליליים מהארוע, בתקווה שלא ישפיעו על המשחק הערב, בחוץ מול מ.ס אשדוד. הקנס הכספי שספג דוידוביץ' הוא כ-2000 דולר.

במכבי חיפה הציבו יעד מדרבן לשחקנים, בדמות שבירת שיא 11 הניצחונות הרצופים. ניצחון הערב על מ.ס אשדוד, יקבע ניצחון תשיעי רצוף העונה.


יניב קטן. ישחק עם זריקה

במכבי חיפה ממשיכים לעקוץ את הפועל ת"א, על הכותרות סביב ניצחונותיה בליגה האירופית. האמירות של המאמן אלישע לוי ושחקניו היא דומה, והפנייה היא לקהל חובבי הכדורגל שיודע להבדיל בשוני ובהבדלי הרמות בין שני המפעלים האירופים.

הקפטן יניב קטן, הסובל מכאבים בגב ובמפשעה, לא יחמיץ את המשחק הערב, ויקבל מהצוות הרפואי זריקה בגב, כדי להקל על הכאבים.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק