כאוס בבאיירן מינכן

במועדון הגרמני, החליטו לנקוט ביד קשה נגד לוקה טוני ופיליפ לאם, שביצעו עבירות משמעת חמורות. קרל היינץ רומיניגה: "לאם יספוג את הקנס הגבוה ביותר ששחקן במועדון אי פעם ספג"

יום שני 09 נובמבר 2009
מערכת TELESPORT
 המשבר המקצועי בבאיירן מינכן, גרם לחוסר שקט וביקורת קשה מצד שחקנים במועדון הבווארי, כלפי לואיס ואן חאל, המאמן ההולנדי של באיירן, יריבתה הבאה של מכבי חיפה בליגת האלופות.

בהנהלת המועדון, החליטו לנקוט ביד קשה כלפי פיליפ לאם, מגן נבחרת גרמניה ולוקה טוני, חלוץ נבחרת איטליה וקנסו את השניים בסכום שלא פורסם.

טוני, עזב את האיצטדיון של באיירן במחצית המשחק מול שאלקה, אחרי שהוחלף ע"י ואן חאל, בעוד שלאם, ביקר את התנהלות המועדון בראיון שנתן לכלי תקשורת בגרמניה בתחילת השבוע ואמר: "לבאיירן אין פילוסופיית משחק".

 לגבי המקרה של פיליפ לאם, בבאיירן מתכוונים לנקוט ביד קשה מאוד וקרל היינץ רומיניגה, מחברי ההנהלה במועדון אמר: "אנחנו מאוכזבים מאוד מלאם, שביקר את המועדון בפומבי. כמחליף של הקפטן, היינו מצפים ממנו להתנהגות אחרת. לאם יספוג את הקנס הכי גבוה ששחקן בבאיירן אי פעם קיבל".

בבאיירן הסבירו גם את הקנס שהטילו על לוקה טוני: "בכך שעזב את האיצטדיון לפני סיום המשחק, לוקה טוני הפר קוד משמעתי חמור של המועדון ולכן החלטנו לקנוס אותו".

ב-25 לחודש, תארח באיירן מינכן את מכבי חיפה, במשחק שבו היא חייבת לנצח כדי להשאיר סיכוי קלוש להעפיל לשמינית הגמר. כפי שבאיירן נראית, לחיפה יש סיכוי טוב להוציא משהו מהאליאנז ארינה.

צילום: גטי אימג'

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק