איזנברג מנע מינוי שרף

חברי הנהלת איגוד הכדורסל הביעו התנגדות לרעיון של איתן רוב, למנות את צביקה שרף ליו"ר הוועדה המקצועית. העילה: הרעיון של רוב להיות אחראי על ניהול הכספים, לו התנגד שאול איזנברג. רוב התפטר

יום שלישי 10 נובמבר 2009
שלמה חסיד
 באיגוד הכדורסל קיימת התנגדות די רצינית למהלך אותו יזם איתן רוב, למנות את צביקה שרף למנהל מקצועי באיגוד הכדורסל שיהיה אחראי על כל הנבחרות.

מתנגדי המהלך, מהם כמה מהיו"רים הבולטים בליגת העל, הצליחו לטרפד לפחות זמנית את המהלך, כאשר הוכיחו ליו"ר האיגוד שי שני ולאיש החזק באיגוד איתן רוב, כי העניין נוגד את תקנון איגוד הכדורסל.

כרגע לא ברור האם המינוי ייצא לפועל ומסיבת העיתונאים שהיתה אמורה להתקיים ב-14:00, נדחתה לפחות בשעה והדיונים באיגוד שעלו לטונים צורמים נמשכים בצודקה קדחתנית, כאשר כרגע לפחות מסתמן רוב למתנגדי המהלך. 


שאול איזנברג: טירפד את מינוי שרף

שאול איזנברג, שטירפד את המהלך אמר בנושא: "רצינו שצביקה שרף יהיה מאמן על, אבל אין קשר לזה שהוא יהיה יו"ר הוועדה המקצועית. אי אפשר לתת לחתול לשמור על השמנת. תפקיד כזה לא יכול להיות שייך למאמן שמקבל שכר מאיגוד הכדורסל, זה תפקיד שצריך להיות שייך למישהו טהור ולכן החלטנו לא לעשות את זה, אני בעד שצביקה יהיה מאמן העל".

בעקבות אירועי היום, הודיע איתן רוב על התפטרותו מאיגוד הכדורסל.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק