זלאטן שוקל פרישה מהנבחרת

חלוץ נבחרת שוודיה וברצלונה הספרדית, זלאטן איברהימוביץ', חושב על המשך דרכו ושוקל על פרישה. מאמנו, אריק הרמן: "ההחלטה היא שלו בלבד. אנחנו נעמוד לצידו"

יום שלישי 10 נובמבר 2009
מערכת TELESPORT
כוכבה החדש של ברצלונה העונה, השוודי זלאטן איברהימוביץ' עומד בפני דילמה לא פשוטה האם להמשיך ולהעניק הופעות לנבחרת הלאומית, או שמא לפרוש כבר כעת ולהתמקד בעיקר במשימה בספרד.

השמועות מעמידות את החלוץ השוודי בהחלטה גורלית עבורו, כיוון שזלאטן מעדיף להעניק את מירב תשומת הלב לקבוצתו החדשה ברצלונה ולא לנבחרת. במדי הנבחרת החל איברהימוביץ' לשחק משנת 2001, בעל 56 הופעות ו-21 שערים. 

כזכור, נבחרת שוודיה עברה קמפיין מוקדמות המונדיאל כושל במיוחד, שלא הצליחה להגיע אפילו לשלב הפלייאוף. מאמנו החדש של איברהימוביץ', אריק הרמן לא כלל את החלוץ למשחק הידידות הקרוב נגד איטליה בעקבות פציעה. 

למרות זאת מאמנו התראיין וגילה שאכן השמועות נכונות. הרמן אמר לתקשורת המקומית: "אני דיברתי עם זלאטן. היה לו הצורך להיות גלוי, ובו נאמר כי הוא שוקל את עתידו בנבחרת. אנחנו נעמוד לצידו בכל עת. ההחלטה היא שלו בלבד, אנחנו כמובן נשמח אם הוא ישאר איתנו". 

כידוע זו לא הפעם הראשונה שבה חלוץ נבחרת שוודיה מעמיד בספק את המשימה הלאומית לטובת הקבוצה. גם הנריק לארסון, שפרש ממשחק פעיל השנה, היה תמיד בעל נטיות של נדנדה בנבחרת, כאשר לא פעם אחת פרש והצליח לחזור ולתרום בצורה יוצאת מהכלל לנבחרת שוודיה. 

תמונה: גטי אימג'.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק