תנסה לשחזר

לפני שבועיים, גברה בורוסיה מנשנגלדבאך בסקוטלנד על סלטיק בתוצאה 0:2. הערב היא תנסה להשיג את אותה התוצאה בביתה

יום שלישי 01 נובמבר 2016
המלצה למשחק מס' 169 בטופס הווינר בין בורוסיה מנשנגלדבאך לסלטיק במסגרת בית ג' בליגת הߐלופות. המשחק ניתן להימור סינגל.

דווקא אחרי מספר משחקים מצויינים, כולל תיקו 3:3 מול מנצ'סטר סיטי, הפסידה סלטיק הסקוטית במגרשה הביתי 2:0 לבורוסיה מנשנגלדבאך הגרמנית. לאחר ההפסד היא חזרה לליגה וניצחה בשלושה משחקי חוץ רצופים, את ריינג'רס בגביע ӕבליגה היא גברה על רוס קאונטי ועל אברדין והיא כרגע ראשונה אחרי 10 מחזורים, עם תשעה ניצחונות ותיקו בפער ניכר על המקום השני.

מנשנגלדבאך, מנגד, במקום ה-11 בטבלת הליגה הגרמנית. היא אחרי תיקו ללא שערים מול פרנקפורט וניצחון בגבע מול שטוטגרט, אחרי̠שהפסידה למינכן מספר ימים אחרי הניצחון בסקוטלנד.

סלטיק הפסידה בארבעה מחמשת משחקי החוץ האחרונים שלה באלופות, כשבאחרון היא חטפה שביעייה מברצלונה. הניצחון האחרון שלה באלופות ולמעשה היחיד בתשעת משחקי החוץ האחרונים שלה, היה בסקוטלנד מול סטיארנן.̠

מנשנגלדבאך מנגד, כבשה 11 שערים בשלושת משחקי הבית האחרונים שלה באלופות, כשהיא כבשה רביעייה מול סביליה, שישייה מול יאנג בויז וגם מול ברצלונה בהפסד 2:1.

למרות שמנשנגלדבאך ניצחה בסקוטלנד, היא עדיין לא קבוצה גדולה כפי שהיתה בעונה שעברה. סלטיק יכולה להפתיע דווקא כאן, במשחק החוץ בגרמניה. סיכון גבוה מאוד אבל שווה לקחת אותו.

התחזית- תיקו. הסימון הוא X ביחס 4.05.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק