האלופה עדין מושלמת

כדורעף: מכבי תל אביב עדיין מושלמת, מטה אשר חזרה לנצח. תל אביב ניצחה בחוץ את עילבון. מטה אשר גברה על הוד השרון. קריית אתא ניצחה 3:2 ברמת השרון לאחר פיגור 0:2 במערכות. רעננה ניצחה את בת ים

יום שלישי 10 נובמבר 2009
מערכת TELESPORT

 מכבי תל אביב עדיין ללא הפסד העונה. זוהי הבשורה העיקרית בתום המחזור השביעי של ליגת העל בכדורעף גברים.

באולם הספורט בעילבון הגיעו 150 צופים לראות את המשחק בין העולה החדשה, מ.ס. עילבון לדאבליסטית, מכבי תל אביב. עילבון הגיעה למשחק עם ארבעה הפסדים רצופים, תל אביב עם מאזן של חמישה ניצחונות מחמישה משחקים (תל אביב עוד צריכה להשלים משחק דחוי מהמחזור הרביעי). העולה החדשה נתנה את כולה, אך הדאבליסטית ניצחה בסופו של דבר 3:0 (25:15, 25:16, 25:17). זיו שמש, שהחליף בתפקיד הליברו את עומרי שוורץ הפצוע היה מצויין ושון פייגה יחד איתו הובילו את תל אביב לניצחון שישי העונה.

הפועל 'מילואות' מטה אשר, הראשונה בטבלה, הגיעה למשחק מול סגנית האלופה, מכבי 'מוסיזנון' הוד השרון, לאחר הפסד הבכורה בשבוע שעבר למכבי תל אביב. הוד השרון, מעודדת מהניצחון בגביע בסוף השבוע על בת ים, פתחה את המשחק בצורה נהדרת לעיני כ-300 צופים בהיכל הספורט נעמן והובילה במערכה הראשונה כבר 16:4 ו-20:10, עם משחק מצויין של אלי קליינשטיין ולידור אלמוג. מטה אשר הצליחה לבצע קאמבק כמעט מושלם, עד 24:23, אך לבסוף הוד השרון ניצחה את המערכה 25:23. המשך המשחק היה כולו של מטה אשר, שבזכות משחק טוב של עידו כהן והזר פרדריקו טקסיירה הצליחה להפוך את הפיגור לניצחון. במערכה השנייה היא ניצחה 20:25, בשלישית 18:25 וברביעית 21:25 ו-1:3 בסיום. מטה אשר מתאוששת מהר מההפסד הראשון העונה ורושמת ניצחון שישי העונה. הוד השרון תיאלץ לחפש את ניצחונה השני העונה באולם אחר.

הפועל כפר סבא, כמו מכבי תל אביב, יצאה גם היא למשחק חוץ מול עולה חדשה, אליצור 'מייסדים' כרמיאל. העולה החדשה שיחקה גם הפעם ללא שני הקצרנים סולימן אבורוקן ואנדריי פרטסניה, אך  במערכה הראשונה נתנה פייט והפסידה בקושי, 25:22. המערכה השנייה הסתיימה מהר הרבה יותר, כשכפר סבא מנצחת בסיומה 25:13. המערכה השלישית הייתה גם היא כולה של כפר סבא, שניצחה 25:20 ו-3:0 בסיום. אבישי טרייבנד הצטיין בשורות כפר סבא, שרשמה את ניצחונה החמישי העונה. 150 צופים הגיעו למשחק באולם בבית הספר 'מגדים' בכרמיאל.

שני המשחקים המאוחרים של המחזור השביעי בליגת העל לגברים בכדורעף שנערך הערב היו צמודים ומותחים והסתיימו לאחר כמעט שעתיים של משחק.

באולם בקריית הצעירים ברמת השרון אירחה א.ס רמת השרון את הפועל עירוני קריית אתא, כשלשתי הקבוצות מאזן זהה של שלושה ניצחונות ושלושה הפסדים. רמת השרון פתחה היטב את המשחק ועלתה ליתרון 0:2 במערכות, לאחר 16:25 בראשונה ו-21:25 בשנייה. כאן היה נדמה כי המשחק סגור, אך קריית אתא התאוששה ולמעשה השתלטה על המשחק מפתיחת המערכה השלישית. בסיום המערכה הזו ניצחה אתא 25:15 ובמערכה הבאה 25:17 והצליחה לכפות מערכה חמישית ומכרעת. גלי הניצחונות מהמערכות הקודמות עשו את שלהם ואתא ניצחה גם את המערכה החמישית 15:10 ו-3:2 ענק במשחק כולו.

בהיכל הספורט 'אביב' ברעננה אירחה 'ארזים' רעננה את עירוני 'קסטרו' בת ים. גם כאן התפתח משחק צמוד, כשהאורחים מבת ים עולים ראשונים על הלוח עם 1:0 במערכות, לאחר 25:17. רעננה לא התבלבלה והשוותה עם 15:25 במערכה השנייה ובשלישית המשיכה באותה יכולת, עם משחק מצויין של חוסם האמצע ויאצ'יסלב ברקל וניצחה 20:25. בת ים לא ויתרה וניצחה את המערכה הרביעית 25:20, כשהיא נהנית ממשחק טוב של ארד עמיאל, אך המילה האחרונה הייתה של רעננה, עם ניצחון 8:15 במערכה החמישית ו-3:2 במשחק כולו. רעננה עם חמישה ניצחונות, כמו הפועל כפר סבא. עירוני בת ים עם שני ניצחונות וארבעה הפסדים.

במחזור השמיני, שייערך ביום שלישי הבא יתקיימו המשחקים הבאים:
מכבי 'מוסינזון' הוד השרון – הפועל עירוני קריית אתא
הפועל כפר סבא – א.ס רמת השרון
הפועל 'מילואות' מטה אשר – מס. עילבון
מכבי תל אביב – 'ארזים' רעננה
עירוני 'קסטרו' בת ים – אליצור 'מייסדים' כרמיאל
.

במשחק שנערך אתמול בליגת העל לנשים, ניצחה נבחרת הנוער בנות וינגייט 0:3 (21:25, 17:25, 13:25) את ק.ק תל אביב ורשמה את ניצחון הבכורה שלה העונה.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק