החוד החדש של נמני

עומרי רון יקבל מאבי נמני הזדמנויות בחוד ההתקפה כבר במשחקים הקרובים. גולדהאר מבקש ששחקני בית יעלו בהרכב בהקדם. ממתינים לבוזגלו

יום רביעי 11 נובמבר 2009
אשר גולדברג
במכבי תל-אביב ישנה אכזבה ענקית מהשחקנים המכונים בתקשורת "חלוצים". האכזבה הגדולה שהולכת ומתבססת היא מחלוץ הרכש מקריית-שמונה, יובל אבידור, שאינו מצליח לכבוש ואינו הפתרון שאבי נמני האמין שמצא.

גורם במכבי תל-אביב אמר היום: "כשאבידור שיחק נגד מכבי תל-אביב הוא הביך אותנו. כבש, בישל ועשה בלגאן. עכשיו הוא נראה כמו אחד שלא יודע היכן הכדור והיכן השער נמצאים".

אבל אבידור אינו לבד. גם עמנואל מאיוקה אינו חד ואינו נראה מתלהב על המגרש. אליו יש להוסיף את איליה יבוריאן שנרדם ונראה עייף אחרי 20 דקות. הבעלים מיצ'ל גולדהאר רוצה ומבקש לתת לשחקנים שגדלו במחלקות הנוער של מכבי ת"א לשחק. בקרוב נראה בחוד ההתקפה את עומרי רון שגדל במחלקת הנוער וחזר לקבוצה מהשאלה בהפועל פתח-תקווה.

עמרי רון הוא חלוץ טבעי שבאימונים מגלה יכולת טובה ואתמול משחק אימון נגיד הפועל רעננה כבש צמד שערים בניצחון 0:3 של הצהובים. נראה כי בנוסף לציון צמח, גם המגן עמירן שקלים יתחיל לקבל דקות בהרכב של נמני.

בינתיים במכבי ממתינים לחזרתו של מאור בוזגלו. הקשר יקבל את הזמן וההכנה הנכונה ובקבוצה מאמינים כי הרצון של מאור יהפוך אותו בחזרה לשחקן המוביל בקבוצה. 

למכבי תל-אביב מצפים שלושה משחקים קשים ביותר בשבועות הקרובים: בשבוע הבא בוסרמיל מול הפועל באר-שבע, לאחר מכן בבלומפילד מול מכבי חיפה ובקופסא נגד מכבי נתניה. 

לצפייה במהדורת הווינר לחצו כאן והגדילו סיכויי זכייתכם.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק