מתכוננים למאבק קשוח מאוד

פרננדו ג'נטילה, מאמנה של רומא התייחס למשחק היורוליג מחר נגד מכבי תל-אביב, בראיון בלעדי ל-TELESPORT סיפר המאמן גם את זכרונותיו מעודד קטש, איתו שיחק
בפנאתאנייקוס

יום רביעי 11 נובמבר 2009
שלמה חסיד

מכבי תל-אביב המריאה הבוקר וכבר נמצאת ברומא לקראת השחק היורוליג מחר , במה שמסתמן כקרב על ראשות הבית.

מאמן רומא, פרננדו ג'נטילה, משחקני העבר המפוארים בכדורסל האיטלקי, אמר היום בראיון בלעדי ל-TELESPORT: "זה יהיה משחק קשה מאוד לשתי הקבוצות. מכבי בנתה השנה קבוצה חזקה ששואפת לפיינל-פור ואולי תגיע לשם. אנחנו מתכוננים למאבק קשוח מאוד, אני מאמין בקבוצה שלי אבל בטוח שיהיה לנו קשה. יש לי את כל הכבוד לאלופה הישראלית, שיש לה מסורת רבת שנים ביורוליג, אבל אנחנו רוצים לנצח. אנחנו מקווים לשמור על יתרון הביתיות אבל יודעים שנצטרך להזיע ולעבוד קשה"

 שיחקת עם עודד קטש בפנאתינאייקוס. היום הוא מצליח כמאמן, האם אתה חושב שעתידו לפניו בתחום?

"אין לי ספק בכלל שעודד קטש יכול להצליח ואף להוביל את מכבי תל-אביב בשנים הבאות. לעודד יש המון כדורסל ואי אפשר לשכוח את הגמר ההיסטורי בסלוניקי עם קליעת השלוש שלו שניצחה את המשחק. מדובר בשחקן בעל זכויות רבות בכדורסל האירופי ואני לא מופתע שהוא הפך למאמן מצליח. הוא פרש בגיל צעיר ומן הסתם רוצה להישאר קרוב לפרקט וזאת הדרך שלו לפצות את עצמו על הסבל הרב שעבר עם הפרישה המוקדמת".

עודד קטש עצמו התייחס ואמר: "למכבי מצפה משחק קשה מאוד. תמיד קשה לשחק נגד יריבות איטלקיות מהרמה הזאת אבל מכבי יכולים לנצח. ג'נטילה עצמו הוא אדם מצוין ואחד השחקנים הגדולים. היה כיף לשחק איתו והוא מסוגל לתת פייט רציני למכבי".

לצפייה במהדורת הווינר לחצו כאן והגדילו סיכויי זכייתכם.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק