4

הקומבינה של סטורי וברקוביץ'?

"הנךוז אוף דה וורלד", מדווח הבוקר שפטר סטורי, המנכ"ל של פורטסמות' לשעבר, קיבל מכתב התרעה ממשטרת לונדון כי הוא עלול להעצר בחשד שקיבל בונוס בן שש ספרות כדי לשחרר את אייל ברקוביץ' מהמועדון לפני תום חוזהו ב-2005

יום ראשון 28 מרץ 2010
אסף בילגורי
 פטר סטורי, המנכ"ל היוצא של פורטסמות', ۧיבל היום מכתב התרעה ממשטרת לונדון ,לפיו הוא עלול להעצר בימים הקרובים בחשד שקיבל כסף לא חוקי, בפרשת עזיבתו של אייל ברקוביץ' את הקבוצה ב-2005.

על פי החשד, סטורי שהביא את ברקוביץ' לפורטסמות' ממנצ'סטר סיטי ב-2004, קיבל בונוס בן שש ספרות על כך ששילם לברקוביץ' סכום כסף כדי שיעזוב את הקבוצה לפני תום מועד חוזהו במועדון.

על פי הדיווחים ב"ניוז אוף דה וורלד", סטורי ששוחרר בערבות מהמשטרה על פרשת מס אחרת, הפקיד את הכסף לחשבון פרטי מחוץ למועדון.

בעיתון מודגש שברקוביץ', יוӦג ע"י סוכן העל הישראלי פיני זהבי כשהגיע לפורטסמות', אך כשניהל את המו"מ לעזיבת פורטסמות', הוא היה מיוצג ע"י עצמו ולא ע"י הסוכן הישראלי.

ברקוביץ', רשם 22 הופעות במדי פומפי ב-2005 אך באותה תקופה כבר היה בדימדומי הקריירה שלו וӜא הצליח להרשים. אחרי עזיבתו של הארי רדנאפ, ברקוביץ' רצה לעזוב את המועדון ובסופו של דבר הוא עבר למכבי ת"א, כחלק מפרוייקט הגלאקטיקוס.

ובינתיים, המפרק של פורטסמות', אנדריי אנדרונינקו הודיע כי הוא חייב למכור את כל הסגל הבכיר של הקבוצה כדי לחߡוך סכום של 1.8 מיליון פאונד בחודש על משכורות. 

שני השחקנים הבאים שאנדרונינקו מחפש להם קבוצה הם טל בן חיים, שמרוויח 40 אלף פאונד בשבוע ודייויד נוג'נט שמשתכר 25 אלף פאונד בשבוע.

תגובות

טלספורט בפייסבוק