האלוף חזר. באטן ניצח במלבורן

פורמולה1: ג'נסון באטן, אלוף העולם מהעונה שעברה, סיים ראשון את הגראנד-פרי של אוסטרליה וצימק את הפער מאלונסו ומאסה מפרארי, שסיימו במקומות 3 ו-4. סבסטיגן ווטל, שזינק ראשון פרש בשל תקלה טכנית

יום ראשון 28 מרץ 2010
מערכת TELESPORT

אלוף העולם הבריטי, ג'נסון באטן ממקלארן השיג הצהריים ניצחון בכורה העונה בגראנד פרי של מלבורן, וחזר לעניינים במירוץ אליפות הנהגים. באטן, שזינק שלישי היה הנהג היציב ביותר במירוץ המשוגע על הכביש הרטוב, מירוץ עם תהפוכות רבות, תאונות ותקלות טכניות.

למרות הניצחון של באטן, בפרארי יכולים להיות מרוצים מאחר ושני הנהגים שלהם, פליפה מאסה ופרננדו אלונסו סיימו במקומות השלישי והרביעי ושניהם עדיין מוליכים את דירוג הנהגים.

מי שלא יזכור לטובה את המירוץ הזה הוא סבסטיאן ווטל הגרמני מקבוצת רד בול, שזינק מהפול פוזישן, אך מירוץ שני ברציפות נאלץ לפרוש בשל תקלה טכנית. האירוע המסעיר של המירוץ' התרחש בהקפה הלפני אחרונה, כאשר מארק וובר מרד בול, ניסה לבצע עקיפה על לואיס המילטון ממקלארן, אך נכנס בהמילטון והשניים עפו מהמסלול.

המילטון, שדורג שני לפני התאונה, הצליח להתעשת וסיים את המירוץ במקום השישי. מארק וובר גם הצליח לחזור למסלול, אך סיים רק תשיעי, מעט לפני מיכאל שומאכר שבינתיים הקאמבק שלו די צולע.

דירוג הנהגים העדכני:

1. פרננדו אלונסו (פרארי) 37 נקודות.

2. פליפה מאסה (פרארי) 33 נקודות.

3. ג'נסון באטן (מקלארן) 31 נקודות.

4. לואיס המילטון (מקלארן) 23 נקודות.

5. ניקו רוזברג (מרצדס) 20 נקודות.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק