שי שני נפל למלכודת

בעקבות אירועי השבוע האחרון באיגוד הכדורסל וחוסר ההצלחה למנות את צביקה שרף למאמן העל של הנבחרות ויו"ר הוועדה המקצועית, טור מיוחד מהאיש שעמד מאחורי טירפוד המהלך, שאול אייזנברג

יום חמישי 12 נובמבר 2009
שאול אייזנברג

צר לי על יו"ר איגוד הכדורסל, שי שני,  שהוא נפל למלכודת של איתן רוב, יו"ר הוועדה המקצועית. היום ברור לכל שאת את התוכנית הנלוזה ואת כל הדרכים הקלקלות יזם איתן רוב ושי נפל למלכודת הזו

משנפל שי למלכודת וזימן את מסיבת העיתונאים, זה הביא אותו לכך שהיה קשה לו לסגת מכל המהלך. היה קשה לו, עד שהוא הבין כי הרוב המכריע לא ייתן להצעה זו לעבור ואין לו ברירה. כל המהלך הזה מעלה תמיהות.  כיצד ולמה הצליח איתן רוב להפיל את שני ומאין שואב איתן רוב את כוחו.

בתפקיד יו"ר הוועדה  המקצועית באיגוד הכדורסל נכשל רוב כישלון טוטאלי. הוא היה חייב להתפטר, לשים את המפתחות ולתת לאחרים לקבל את ההחלטות. יש באיגוד הכדורסל מספיק אנשי מקצוע טובים שמקבלים את ההחלטות, ודעתי האישית ידועה והיא למנות את צביקה שרף למאמן על ושמישהו אחר יהיה יו"ר הוועדה המקצועית.

לא ברור מה המניע לכך שניסו למנות את צביקה שרף גם ליו"ר הוועדה המקצועית שזה תפקיד ציבורי בלי שכר ולא תפקיד מקצועי. מה הייתה הלהיטות הזו? הרי השכר מובטח לצביקה בתפקידו כמאמן העל של הנבחרות, אז למה הוא צריך לפקח על עצמו?.

מה שכן, איתן רוב הצליח לטאטא את הכישלונות שלו והעביר את כל הסערה לשי שני. בזה הוא הצליח.  מצער אותי לדעת שרוב  מועמד לתפקידים ציבוריים. אני שומע קולות שרוב מנסה לנכס לעצמו תפקידים בספורט הישראלי. 

זה עצוב כי מדובר באיש שעמד בראש המערכת שכשלה בשנה האחרונה ושעמד מאחורי המהלך בשבוע האחרון. אז מה אני מציע? אני מציע לכולם להתפקח ולבלום את כל המהלכים האלה.  ויפה שעה אחת קודם.


תגובות

f

טלספורט בפייסבוק