רק עמדנו פנים מול פנים

ניר דוידוביץ' התייחס ברדיו חיפה להרחקתו לאחר העימות עם שמעון אבו חצירה: יכולתי ליפול בדיוק כמו שהוא נפל. לידי TELESPORT הגיע צילום ראשון של העימות. במשחק נפרדו הפועל פ"ת ומכבי חיפה בתיקו 2:2

יום רביעי 17 ינואר 2007
אשר גולדברג

הפועל פ"ת ומכבי חיפה נפרדו הצהריים בתיקו 2:2 במשחק שסגר את המחזור התשיעי בבית א'. 

לידי TELESPORT הגיע צילום ראשון של ניר דוידוביץ' במהלך העימות עם שמעון אבו חצירה מהפועל פתח תקוה, שבעקבותיו הורחק השוער. בין הצדדים התפתחה תיגרה המונית, במהלכה הורחק גם מעוז סמיה, בלמה של הפועל פ"ת.

דוידוביץ' אמר לרדיו חיפה: "במשך כל המשחק הם שיחקו בצורה מסוכנת והשופט לא שלט במשחק. 

"הייתי מופתע ששלפו לי כרטיס אדום. עמדנו פנים מול פנים. כמו שהוא הלך אחורה, גם אני יכולתי ללכת אחורה. שום דבר מעבר לזה לא היה".

מכבי חיפה עלתה למשחק הזה בהרכב משני, ללא קולאוטי ודירסאו וספגה שער מרגלי שמעון אבו חצירה כבר בדקה השנייה. רפאלוב ובוקולי עשו את המהפך, אך המילה האחרונה היתה של אלנתן סלמי והפועל פ"ת.

חניכיו של לחמן עשו צעד גדול לעבר עלייה לחצי הגמר, כאשר ניצחון שלהם במחזור האחרון יבטיח להם סופית מקום בין 4 הגדולות של המפעל. מכבי חיפה חייבת לנצח את מכבי ת"א במחזור האחרון כדי לעלות.

מחצית ראשונה:

פ"ת השיגה את שער היתרון שלה כבר בדקה השנייה. שמעון אבו חצירה פרץ מצד ימין ומקרוב בעט לרשת, 0:1 לפתח תקוה.  

8 דקות בלבד לקח לחיפה להשוות, כאשר ליאור רפאלוב פרץ מצד שמאל ובעט מ-16 מטרים כדור חזק פנימה. 1:1

בדקה ה-15 חיפה כבר השלימה את המהפך. מאור מליקסון פרץ מצד ימין, חדר לרחבה והוכשל ברחבה ע"י יפתח הררי בתוך הרחבה. ואת הפנדל בעט גוסטבו בוקולי פנימה כדי לקבוע 1:2.

מחצית שנייה

13 דקות במחצית השנייה, לקח לפ"ת למצוא את השיוויון. מוטי קקון הוותיק שלח כדור מצויין לעברו של אלנתן סלמי, שמתוך הרחבה בעט חזק ופנימה. 2:2 באורווה.

בדקה ה-72 נרשמה הזדמנות כפולה להפועל פ"ת, כאשר אלנתן סלמי נגח מתוך ברחבה, אך דוידוביץ התעופף והדף לקרן. מכדור הקרן נרשמה עוד הזדמנות, כאשר אבו חצירה הגיע ראשון לכדור הקרן ובעט, אך סחט עוד הצלה של דוידוביץ'.

בתוספת הזמן נרשמה תקרית חמורה מאוד, כאשר ניר דוידוביץ' התעמת עם שמעון אבו חצירה. החלוץ גלש לעבר השוער, שהתעצבן וניגש לעברו. עפ"י השופט, דוידוביץ' נגח פניו של אבו חצירה והורחק. במקום התפתחה תיגרה, שבמהלכה הורחק גם מעוז סמיה מהפועל פ"ת.

לרוני לוי לא היה שוער מחליף ושלומי ארבייטמן נכנס לשער בדקות האחרונות.

הפועל פ"ת: ויסוקר, אבו ריאה, הרצל לוי, חיימוביץ', יפתח הררי, מנשרוב, שגיב כהן,  גאדיאגה, אבו חצירה, סלמי, קקון.

מכבי חיפה: דוידוביץ', משומר, מור ממן, קינן, קייסי, אנדרסון, סואן, רפאלוב, מליקסון, מסודי, בוקולי.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק