מכבי סירבה לרכוש את מקרייב

בקיץ היה הבולגרי של מ.ס אשדוד על הכוונת של אבי נמני. כעת דוחים בקריית-שלום מסרים לרכישת דימיטר מקרייב. שינויים יבוצעו במכבי ת"א בחודש ינואר במצבת הזרים. ייתכן שמאיוקה ימכר

יום שישי 13 נובמבר 2009
אשר גולדברג

בקיץ היה החלוץ הבולגרי של מ.ס אשדוד, דימיטר מקרייב, היעד הראשון שאבי נמני ביקש לצרף לקבוצתו. אשדוד דרשה סכומים גבוהים שהוגדרו במכבי תל-אביב כ-"מחירים של הליגה האנגלית".

מקרייב אינו פוגע באשדוד העונה והצמד שכבש נגד הפועל תל-אביב (2:2) לא עורר את הבולגרי שדועך ואינו מתחבר. בעקבות זאת דחו במכבי תל-אביב מסרים שהועברו לרכוש את מקרייב בסכומים נמוכים בהרבה מדרישות הקיץ.

בכל מקרה, מכבי ת"א מתכוונת לבצע שינויים בחודש ינואר במצבת הזרים שלה. במידה ותהיה הצעה רצינית על עמנואל מאיוקה, הוא יימכר. בקבוצה ישנה אכזבה ענקית מהסלובני, אנדריי קומאץ', ובמידה ותהיה קבוצה שתחפוץ בשורותיו, גם במחיר שמכבי ת"א תיאלץ להשתתף בחלק משכרו, אפשר שהצדדים ייפרדו. במכבי תל-אביב ממתינים לבואו של הבעלים מיטשל גולדהאר, שיחליט בנושא כשיגיע לישראל.

במכבי תל-אביב מעודדים מהפגרה שהגיעה בזמן וניצלו את השבוע למשחקי אימון, ניצחונות על הפועל רעננה ובני יהודה, ומאמינים שבשלושת המשחקים עד סיום השנה, בחוץ נגד הפועל ב"ש, בבלומפילד נגד מכבי חיפה ובקופסא נגד מכבי נתניה יהיה שיפור משמעותי ביכולת.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק