חצי ליגה בעקבות סטיבן כהן

הפועל רעננה בתחתית הליגה, אבל התגלית של המאמן אלי כהן, סטיבן כהן, מושך אליו את הקבוצות הגדולות. מכבי תל-אביב, מכבי חיפה, בית"ר ירושלים, הפועל תל-אביב ומכבי פתח-תקווה במרוץ אחר היהודי-צרפתי

יום שני 23 נובמבר 2009
אשר גולדברג
הפועל רעננה בעונה הראשונה שלה בליגת העל נאבקת בתחתית הטבלה. במועדון אופטימיים ובעיקר אצל הבעלים, אשר אלון, שבטוח כי הקבוצה תשרוד ותתקע יתד בליגה העליונה לשנים רבות.

בכל משחקי הקבוצה בלט מעל כולם הרכש היהודי-צרפתי בן ה-23, סטיבן כהן, המשחק כקשר קדמי ואחורי, צמח במחלקת הנוער של מונפלייה ושיחק גם בליגה השניה בספרד, 
בסלמנקה. האיש שהביא את סטיבן כהן לארץ הוא המאמן, אלי כהן, שטעם כי מדובר ברכש מצוין שאסור להחמיץ אותו.

כהן כבש העונה שלושה שערים, האחרון שבהם במשחק ביום ראשון מול הפועל חיפה, בה גם הוא בישל את שער הניצחון בניצחון 1:2.

לסטיבן כהן היו הצעות ממועדונים אחרים כשנודע כי הוא מגיע לישראל, אבל אלי כהן והבעלים אשר אלון לא נתנו לשחקן לחמוק מידם. בשבועות האחרונים מתקיים מרוץ ארוך וחסר תקדים אחרי השחקן. 

אל הפועל רעננה וסוכנו ובני משפחתו של השחקן נעשות פניות של נציגי קבוצות ומקורבים כדי לסכם עם השחקן כבר עתה לקיץ הקרוב. בין המועדונים נודע כי מכבי חיפה, מכבי תל-אביב, הפועל תל-אביב, בית"ר ירושלים, מכבי פ"ת והפועל באר-שבע מעוניינות בשרותיו.

שחקנים בהפועל רעננה טוענים כי מדובר בשחקן נהדר שאוהב כדורגל. שחקן שימצא עצמו בקרוב במועדון גדול ואף בנבחרת הלאומית החדשה שתקום.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק