קרלוס טבז שוקל לפרוש

החלוץ הארגנטינאי של מנצ'סטר סיטי הדהים את קבוצתו כאשר הכריז כי הוא עייף מכדורגל והוא שוקל בצורה רצינית לפרוש בסוף העונה לאחר המונדיאל

יום ראשון 15 נובמבר 2009
נמרוד הגפני

לפי העיתונות באנגליה, קרלוס אלברטו טבז עייף מכדורגל ורוצה לפרוש מהמשחק כבר בגיל 25.
הארגנטינאי הודיע כי אם יזכה עם נבחרתו במונדיאל השנה, הוא יתלה את הנעליים ויפרוש מהמשחק אך גם אם ארגנטינה לא תזכה, ייתכן כי יחליט לא לשחק יותר.

חוסר הצלחתו של טבז ללמוד אנגלית מהווה סיבה נוספת לחוסר רצונו להישאר בפרמיירליג. החלוץ אמר :"יש לי חוזה במנצ'סטר סיטי עד לשנת 2014 אבל אני עייף מכדורגל, מאוד עייף. אני רוצה לבלות יותר זמן בשקט עם המשפחה שלי. זכיתי כבר בכל כך הרבה ואני ממש תשוש. אני גר באנגליה ארבע שנים ואני עדיין לא יכול להגיד מילה אחת באנגלית"

לטענתו של טבז, גם הקשיים בקמפיין המוקדמות של ארגנטינה היוו פקטור משמעותי למצב הלחוץ בו הוא נמצא. לעיתונות הארגנטינאית אמר טבז :" לא שיחקתי טוב במדי הנבחרת. ציפו ממני להבקיע שערים ולא הצלחתי. וכשאתה לא מצליח להבקיע, יש אחרים שמחכים לתור שלהם לעשות זאת. זה טוב כי לאף אחד לא מגיע להיות מוכתר בהרכב אך זה מלחיץ אותי כי אני לא אוהב להיות מחליף"

"למרות זאת, אני אעבוד קשה מאוד כדי לחזור לסגל הנבחרת לקראת המונדיאל. היו לי מחשבות לפרוש מסגל הנבחרת בגלל שאנשים צלבו אותנו ואמרו ששיחקנו בשביל הכסף, אבל החלטתי להישאר ואני לא מתכוון לתת למונדיאל לחלוף על פניי".

אין צורך לציין כי במנצ'סטר סיטי קיבלו את הידיעה בהלם מוחלט וכעת לא ברור איך ייראה עתידו של קרליטו טבז בתכולים.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק