פרסום ראשון: דראו התפטר

כפי שפורסם לראשונה ב-TELESPORT, הגיע איש השייטת, משה חיון, לאימון של בית"ר ירושלים - מאמן הכושר זעם והחליט לעזוב: אני הולך הביתה. אלי ארזי בשיחה עם השחקנים: אני לא מרוצה

יום רביעי 17 ינואר 2007
אשר גולדברג, עדי גלסקה

מאמן הכושר של בית"ר ירושלים, טיבריוס דראו, התפטר מתפקידו.

כפי שפורסם לראשונה ב-TELESPORT, הגיע לאימון הבוקר איש השייטת, משה חיון, שהיה אמור לעזור בנושא הכושר של השחקנים.

דראו זעם בעקבות הגעתו של חיון והחליט להתפטר. דראו זרק את דבריו בסיום האימון ואמר: "אני הולך הביתה".

מי שייתן את ההוראות מעתה והלך הוא מאמן הכושר של שייטת 13 משה חיון שהגיע הבוקר למתחם בית וגן ויקח פיקוד על אימוני הכושר של הקבוצה. זאת אחר שהבעלים ארקדי גאידמק שנכח בהפסד קבוצתו הערב לבני יהודה 2:1 במסגרת גביע הטוטו תמך בהבאתו של חיון.

חיון צפוי לעשות דברים דומים לאלו שעשה בשעתו מאמן הכושר של סיירת מטכ"ל אבי מויאל בנבחרת ישראל תחת הנהגתו של אברהם גרנט. 

מאמן הכושר החדש שהוא מינויו האישי של היו"ר החדש אלי ארזי והובא לקבוצה בתיאום כאמור עם גאידמק והמאמן יוסי מזרחי יוצג בפני השחקנים הבוקר. 

אלי ארזי: אני לא מרוצה

בבית"ר ירושלים מאוד לא מרוצים מתפקודה של הקבוצה. 

היום (רביעי) כינס היו"ר של בית"ר, אלי ארזי, את השחקנים לשיחה. 

ארזי הבהיר לשחקנים, שלמרות שהוא נמצא זמן קצר יחסית במערכת, הוא רואה חוסר גיבוש שפוגע ביכולת. לטענתו ארקדי גאידמק מעניק לשחקנים הכל בעוד שהם לא נותנים מאה אחוז, וזה בא לידי ביטוי במשחקים של הקבוצה. 

בשיחה נכחו מאמן הקבוצה, יוסי מזרחי, הצוות המקצועי ואיש הכושר החדש, משה חיון. 

יו"ר ביתר ירושלים, אלי ארזי, אמר לשחקנים:"אני נמצא שבועיים וחצי במערכת ואני רואה את הדברים ולומד אותם. 

"יש את יוסי מזרחי שהוא איש המקצוע, אני לא מתיימר להבין בכדורגל בשלב הזה, אבל אני כן מבין בניהול צוותים ובכושר גופני, ממה שראיתי עד עכשיו, אני לא מרוצה".

ארזי הוסיף: ":אני רוצה שתהיו מחויבים יותר למקצוע שלכם. יש לכם בוס, ארקדי גיאדמק, שהוא נותן לכם את כל התנאים בשביל להצליח ואתם צריכים לתת תוצרת. אני רוצה שתהיו מגובשים יותר, אני עוקב אחריכם ואני רואה איך אתם ממהרים לעזוב את האימון ישר שהוא נגמר. 

"אני מצפה שתיהנו להיות פה ותבינו שלהיות שחקן בבית"ר ירושלים, זה לא רק לבוא לשעתיים אימון וללכת. הייתי גם בצבא וגם במשטרה ושם האחווה וה"ביחד" זהו ערך עליון ואני מקווה שזה מה שיקרה פה. 

"מר גיאדמק היה מאוכזב מאוד מהמשחק אתמול, הוא נותן לכם את הכל ואתם צריכים להחזיר לו. אמרו לי שגביע הטוטו הוא אינו מפעל חשוב, אבל בשבילנו כל משחק הוא חשוב וכל משחק צריך לתת את הכל בשביל לנצח."

עם סיום האסיפה, יצאו השחקנים להצטלם עם ילדי הבר-מצוות ולערוך את האימון. שמעון גרשון עדיין לא חזר להתאמן והוא בספק לשבת.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק