קפטן רוני

וויין רוני, חלוץ מנצ'סטר יונייטד ונבחרת אנגליה, קיבל את סרט הקפטן בהפסד מול ברזיל ורוצה להמשיך במסורת: "זה חלום שחלמתי עוד שהייתי ילד". על ההפסד: "הגיע לברזיל"

יום ראשון 15 נובמבר 2009
מערכת TELESPORT
הרבה התרגשות ליוותה שחקן מיוחד אחד בנבחרת אנגליה, לא על ההפסד 1:0 לנבחרת ברזיל ב'דוחא', אלה בעיקר שענד את סרט הקפטן, והגשים חלום ילדות. ווין רוני, חלוץ מנצ'סטר יונייטד, קיבל את הכבוד העצום, בהיעדרו של ג'ון טרי הפצוע והאמת כעת , הוא בעיקר מחפש קביעות. 

פאביו קאפלו, מאמנה האיטלקי של אנגליה הגשים את החלום  לווין רוני בן ה-24, לקבל את סרט הקפטן בהעדרו של הבלם ג'ון טרי. רוני עצמו הרגיש מאוכזב, שדווקא בפיקודו הפסידה הנבחרת במשחק הידידות מול ברזיל, למרות זאת נותרה בו תקווה אמיתית: "אני מרגיש גאווה להיות קפטן. זו הרגשה נהדר ואחריות גבוהה. זה נותן לי תחושה נהדרת וגורם לי לרצות לנצח עבור הנבחרת בכל מצב".

רוני המשיך ואמר בהתפארות: "זה חלום שהתגשם ממתי שהייתי ילד. זה דבר שתמיד רציתי לעשות. קאפלו אמר לי שאני אקח את התפקיד במקומו של טרי, רציתי שג'ון ימשיך בתפקיד, אבל נאלצתי על ידי המאמן לקחת זאת".

חלוצה של מנצ'סטר יונייטד עידכן גם לגבי ההפסד לברזיל: "לא שיחקנו טוב, אנחנו יכולים לשחק הרבה יותר טוב. המחצית הראשונה הייתה טובה, אבל הם בשניה היו יותר טובים והגיע להם הניצחון". 

תמונה: גטי אימג'.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק