פוטר מאמן נבחרת סקוטלנד

ההתאחדות הסקוטית שלחה מכתב פיטורים לג'ורג' בארנלי מאמן הנבחרת שסיים את תפקידו ביחד עם עוזריו: "החלטה לא פשוטה, אבל שני הצדדים נאלצים להיפרד"

יום שני 16 נובמבר 2009
מערכת TELESPORT
 לאחר מסכת הכישלונות של נבחרת סקוטלנד והחותמת בתבוסה 3:0 במשחק הידידות מול השכנה וולש, הספיקה לראשי ההתאחדות לכדורגל הסקוטית כדי להגיע להחלטת פיטורי המאמן הראשי ועוזריו, ג'ורג' בארנלי. 

בארנלי, שאימן לפני כן בליגה האנגלית במדי הקבוצות דרבי קאונטי, איפסוויץ', הגיע לעמדת המפתח בקריירה בתור המאמן הלאומי ולא הצליח במשימה להעפיל למונדיאל 2010. סקוטלנד כבר ממונדיאל 2002 לא הצליחה להגיע לטורניר הגדול בעולם. 

התבוסה לוולש שברה את גב הגמל וחרצה את גורלו של בארנלי: "זו הרגשת חרטה עבורנו, שאנחנו קובעים את סיום תפקידו של בארנלי. יש לנו כארבעה חודשים עד למשחק הבא של סקוטלנד נגד נבחרת צ'כיה, ועד אז אנחנו נדאג למחליף ראוי למאמן הנוכחי" - נאמר בהתאחדות הסקוטית.

בנוסף לפיטורי המאמן, גם עוזריו פול הגרטי וטרי באצ'ר נאלצים לסיים את תפקידם. בארנלי סיכם את קריירת האימון ואמר: "אני רוצה להודות לכולם שתמכו בי, גם להתאחדות, לשחקנים ולאוהדים. ואני מאחל לנבחרת סקוטלנד הצלחה נהדרת בעתיד".

תמונה: גטי אימג'.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק