כן לחן עזרא, לא לכיאל

ניצחון של ישראל על בולגריה החלשה לא מעניין בכלל. לאיווניר יש עדיין הזדמנות שלא להעלם מהכדורגל בבוז. מוטי: שלח את בירם כיאל הביתה ותן לחן עזרא לשחק בקישור. מקורבי השחקנים נגד כיאל

יום שלישי 17 נובמבר 2009
אשר גולדברג
 מוטי איווניר, יתקשה מאוד להחזיר לעצמו את המעמד של מאמן רציני ואת תקוות העתיד. ההתנהלות של המאמן-פרשן היא מעצבנת ומסמנת אותו כאיש כדורגל לא רציני. פרשן מוזר, שלי קשה להבין מה הוא רוצה להגיד למי שבאמת זקוק להסבר על מהלך המשחק.

נדמה לי לפעמים, שמוטי איווניר מדבר על סוג של פיק אנד רול מעורב של הגנה, שהיא התקפה במצבים של כיבוש שער. מבחינתי, איווניר נכשל מלבד בדרכו כמאמן נבחרת שאין לה שום בשורה ושום דרך. גם במקרה שנגיע להצלבה או ליורו בדנמרק, הסיפור של איווניר כמאמן הסתיים.

מאמן שאינו מחנך אחד משחקניו, שעושה כמעט ככל העולה על רוחו, בזימונים לנבחרתו, אומר דרשני. מאמן שאינו מחנך הוא למעשה כלשון האמירה שסוגלה לה לאחרונה בנושאים שונים: "סוג של מאמן של כלום ושום דבר רציני".


מוטי איווניר. התנהלות שערורייתית

היום (שלישי בצהריים) ערב "משחק העונה באירופה", שיהיה מחר בין נבחרות ישראל לבולגריה הצעירות, מוטי איווניר עדיין יכול להציל את כבודו ומעמדו. (ובאמת לא ישנה כלום, גם אם ישראל תביס ותכה ברביעי את הבולגרים 0:10).  מוטי איווניר, אותו כדורגלן שהערצתי במכבי ת"א, חייב להיות אותו סוג של מאמן. איווניר חייב לפני או אחרי האימון המסכם (עדיף לפני) לתת את חולצת ההרכב הפותח לכישרון הישראלי הענק של מכבי נתניה, חן עזרא. עזרא חייב לשחק לצידו של ביברס נאתכו, ולא בירם כיאל.

כיאל חייב להיות מוזמן לשיחה רצינית בחדרו של המאמן (עדיין) מוטי איווניר ולא על הדשא במתחם האימונים בר"ג. איווניר חייב להעזר במאמן השוערים שלו, בוני גינצבורג. בירם כיאל חייב לעזוב את הנבחרת הנוכחית ולא לשחק מול בולגריה.

נ.ב: מספר מקורבים לשחקנים ובני משפחותיהם, קיבלו מסרים משחקנים בסגל בנושא בירם כיאל. המסר המוביל באמירות סביב המהלך העלוב של איווניר הוא שהשחקנים שלך מוטי, לא רוצים את הרוקד בחתונות, בהרכב לצידם.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק