אטקינסון מועמד לנבחרת ישראל

בכנס של מרכז מכבי, זכה היו"ר אבי לוזון, לתמיכה במינוי מאמן זר לנבחרת ישראל. הייתה שם הצבעה. רון אטקינסון ולואיס פרננדז הם שני המובילים למינוי

יום שלישי 17 נובמבר 2009
אשר גולדברג

 מרכז מכבי קיים היום (שלישי) כנס בכפר-המכביה, כשיושב ראש ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון, הביא הצעה להצבעה עם אנשי המרכז רוצים מאמן ישראלי או מאמן זר.

לוזון זכה ברוב, שרק יעקב שחר נמנע ואיזי שירצקי הצביע נגד. התומכים במאמן זר היו: נמרוד ורד, אריאל שיימן, אביב בושינסקי, נתן סלובטיק, אריה זייף ומנדל דוידוביץ'.

אבי לוזון הבהיר ואמר בכנס: "לא תהיה בעיה לשלם למאמן בכיר וזאת אחרי שהובטחו סכומי כסף גבוהים, ממכירת זכויות השידור לקמפיין של מוקדמות היורו בפולין ואוקראינה".

כאמור השם החם והמוביל הוא רון אטקינסון, אחד המאמנים הבכירים שאימן גם את נבחרת אנגליה. אטקינסון מוכן להגיע לישראל, כשגם לואיס פרננדז הצרפתי, שאימן בעבר בבית"ר ירושלים, הוא אחד המועמדים. לוזון אמור להיפגש גם עם נציגי מרכז הפועל, כדי לקבל את הגיבוי להחתמת מאמן זר.

רונלד "רון" פרנקלין אטקינסון (70) החל את הקריירה כשחקן בקבוצת אוקספורד יוניטד, בהם שיחק לא פחות מ-12 עונות. את קריירת האימון החל מיד לאחר הפרישה כשחקן, בקבוצת קטרינג טאון, אבל אל הפיסגה הכי גבוהה היה מאמן מנצ'סטר יונייטד בין השנים 81-86, לפני תחילת ההגמוניה של סר אלכס פרגוסון. 

אטקינסון גם אימן מחוץ לאי הבריטי, בקבוצת אתלטיקו מדריד הספרדית, חזר לאנגליה ואימן בשפילד וונדסדיי, אסטון וילה ואפילו בנוטינגהאם פורסט.

תמונה: גטי אימג'.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק