מכבי חיפה לוחצת על אלירן עטר

החלוץ המוכשר בראש רשימת הקניות של אלישע לוי ומכבי חיפה. מאמצים כבדים מופעלים בניסיון לרכוש את החלוץ כבר בחודש ינואר הקרוב. מסיללה בספק למשחק הליגה בנצרת ולבאירן מינכן

יום רביעי 18 נובמבר 2009
אשר גולדברג

מכבי חיפה כבר חושבת על חודש ינואר. אחרי האכזבה הרבה מאייל שטרכמן ודוטרה, נערכים בכרמל בניסיון לחזק את ההתקפה כבר בחלון ההעברות הקרוב כאשר בראש הרשימה עומד חלוץ בני יהודה, אלירן עטר.

על החלוץ הצעיר ועל קבוצתו מופעל לחץ כבד מצד מקורבים וגורמים במכבי חיפה. הירוקים יהיו מוכנים לתת לבני יהודה את דוטרה ושטרכמן ולהוסיף סכום כסף נכבד עבור החלוץ. אם העסקה לא תצא לפועל כבר בחודש הבא, אפשר שהחלוץ יפתח את העונה הבאה בירוק, כשבמכבי חיפה מקווים שהעונה תיפתח במשחקי מוקדמות ליגת האלופות.

יש לציין כי מכבי חיפה מעוניינת באלירן עטר זה זמן רב וגם החלוץ לא יסרב לאפשרות לעבור לאלופת המדינה אם מכבי חיפה ובני יהודה יסתדרו ביניהן כספית.

בנושא אחר, פיטר מסיללה סוחב פציעה כבר זמן רב ובכל זאת משחק, אך כעת נראה כי לאחר משחק הידידות של נבחרת דרום אפריקה מול יפן, החמירה הפציעה והמגן הודיע לראשי הקבוצה כי הוא סובל מכאבים עזים.

מסיללה ישוב לארץ ויבדק, כשאז ייעשה אבחון האם המגן זקוק לניתוח בקע. מסיללה סירב עד כה לעבור ניתוח שכזה מאחר שהמגן פותח בכל משחקי נבחרתו, דרום אפריקה המארחת את המונדיאל הקרוב, והוא לא ירצה לפספס את הגביע העולמי הקיץ. בנוסף לכך, בחודש ינואר תתכנס נבחרת דרום-אפריקה והמגן לא ירצה לפספס זאת ואולי אף לאבד את מקומו בהרכב בשל כך.

שחקן אחר שיעבור ניתוח בקע הוא גוסטבו בוקולי, שצפוי לעבור את הניתוח בסוף השבוע הקרוב. טיאגו דוטרה נפצע באימון הבוקר היום ונטש בשל כאבים. 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק