רונאלדו כשיר לסופר-קלאסיקו

על פי דיווחים בתקשורת הספרדית, יחזור כריסטיאנו רונאלדו לאימונים מלאים בסוף השבוע הקרוב, יהיה כשיר ויפתח בהרכב במשחק העונה בקאמפ-נואו בשבוע הבא. רופאו של רונאלדו: "נראה חיובי, הוא עובד בצורה מושלמת"

יום רביעי 18 נובמבר 2009
מערכת TELESPORT

 על פי דיווחים בתקשורת הספרדית ואף ציטוט של ריאל מדריד ב"מארקה" המפורסם, כריסטיאנו רונאלדו ישוב לאימונים בסוף השבוע ויהיה כשיר למשחק הסופר-קלאסיקו הגדול בקאמפ-נואו בשבוע הבא, אז ברצלונה תארח את ריאל מדריד.

הכוכב הפורטוגלי של ריאל מדריד נעדר כבר מספר שבועות ואף החמיץ את משחקי נבחרתו, ביום שבת האחרון והערב מול בוסניה, בקרב על הכרטיס למונדיאל. רונאלדו קיבל את האישור להתאמן בעקבות החלמת הקרסול והוא יחל לעשות זאת בהדרגה בסוף השבוע הקרוב.

ריאל מדריד תשחק מול ראסינג סנטאנדר ביום שבת, אבל כל המחשבות והעיניים כבר צופות למשחק העונה הראשון ביום ראשון ה-29 בנובמבר. גם מעמדו של פלגריני תלוי רבות במשחק, כאשר כל תוצאה מלבד ניצחון תעמיד את פלגריני בסיטואציה בה היה רק בחודש שעבר.

עוד על פי התקשורת הספרדית, רונאלדו ישחק בשבוע הבא מול ציריך במסגרת ליגת האלופות מספר דקות על מנת לחזור לכושר משחק ולהכשירו במאת האחוזים לקלאסיקו.  הרופא המטפל בכריסטיאנו רונאלדו בשבועות האחרונים צוטט ב"מארקה: "מצב הקרסול משתפר מיום ליום. זה נראה חיובי וגם עבודתו של רונאלדו בנושא הקרסול מושלמת".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק