וטל זכה במירוץ במלזיה

פורמולה 1: קבוצת רד-בול השיגה ניצחון גדול במבחן הראשונה העונה, כשוטל סיים ראשון ואחריו הגיע וובר. בדירוג הנהגים מובילĠמאסה, אלונסו הגיע רק 13 אבל מדורג במקום השני

יום ראשון 04 אפריל 2010
מערכת TELESPORT
יממה בלבד אחרי שמרק וובר, נהגה השני של קבוצת רד-בול, זכה בפול פוזישן במלזיה, ניצחȦnbsp;הנהג המוביל של הקבוצה במירוץ הבוקר כשוובר מגיע מיד אחריו, מסיים שני וסוגר יום נפלא לחברת רד-בול.

היום זכו הנהגים למזג אוויר נוח בהחלט להתחרות, לאחר מספר מקצי דירוג שם הקשה עד מאוד הגשם לתפקד. כבר בתחילת המירוץ עקף סבסטיאן וטל את וובר והלך עם ההובלה עד הסוף. וובר ביצע את ההקפה המהירה ביותר וסיים שני, בזמן של 1:37.054 דקות.

במקום השלישי סיים הנהג של קבוצת מרצדס, ניקו רוסברג. אחריו הגיע רוברט קוביצה. במקום השישי סיים לואיס המילטון ופלילה מאסה הגיע שביעי.̠אלוף העולם, ג'נסן באטן, הסתפק במקום השמיני.  מיכאל שומאכר לא סיים כלל אל המירוץ, כמו גם פרננדו אלונסו.

מאסה עלה למקום הראשון בעקבות התוצאות האחרונות, עם 39 נקודות דירוג. את אלונסו, חברו לקבוצה, הוא מרדים ב-2 נקודות בלבד. וטל מדורג שלישי ӛשגם לזכותו 37 נקודות ואחריו רוסברג ובאטן עם 35 כל-אחד. בדירוג היצרניות מוליכה פרארי עם 76 נקודות.

צילום: Getty Images

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק