חזרו לחיים: ישראל בתמונת היורו

מוקדמות יורו 2011: הכחולים לבנים חזרו לעצמם, לאחר שהביסו 0:4 את נבחרת בולגריה החלשה. בן סהר עם שלושער ענק פלוס שער של עידן ורד

יום רביעי 18 נובמבר 2009
אשר גולדברג
 המון לחץ ודאגה עמדו לפני המשחק, כעת לאחריו אפשר לנשום לרווחה. נבחרת ישראל הצעירה הצליחה לפרק באיצטדיון רמת גן 0:4 ללא בעיות את נבחרת בולגריה האנמית ושלחה אותם לסיטונות. 

המשמעות לאחר הניצחון: ישראל נמצאת עם 10 נקודות, כמו שוודיה, שנמצאת עם משחק חסר (4 משחקים). עכשיו לנבחרת ישראל יש הזדמנות פז לסיים במקום הראשון, כאשר שני המשחקים הקרובים צפויים מול מוליכת הבית, נבחרת שוודיה. ניצחון פעמיים יעלה את הכחולים לבנים למקום הראשון ומקום למטרה המיוחלת.

מהלך המשחק:

נבחרת ישראל החלה לחגוג כבר בדקה ה-7 של המשחק, כדור מצויין צעירי לכיוונו של בן סהר, שבעט מהר לשער, הכדור פגע בבלם הבולגרי ובילבל את השוער ומשם הדרך לשער הייתה קצרה - 0:1 כחול לבן. 

שתי דקות בלבד לאחר הגול הראשון, ישראל כמעט וכבשה בשנית. עומר דמארי קיבל כדור נהדר ומצא עצמו מול השוער, אבל בעט ישירות לגופו ומשם החוצה. 

הלחץ הישראלי השתלם, כאשר בדקה ה-24 מבצע ענק במתפרצת שהחלה אצל נאתכו, שבישללאבי ריקן ובמהירות לבן סהר שהבקיע צמד ועוד איזה צמד - 0:2 ענק לישראל. 

ישראל המשיכה לשחק נהדר, בדקה ה-32 שוב התקפה נהדרת, דמארי מסר לעידן ורד שמקרו בגילגל פנימה - 0:3 חלק לישראל. 

במחצית השנייה לא השתנה הסדר. בדקה ה-57 עוד התקפה נהדרת, כאשר בן סהר תורם את השלישי שלו במשחק ואת הרביעי לישראל - 0:4 ענק כחול לבן.

נבחרת ישראל: אריאל הרוש; לירוי צעירי, רמי גרשון, דין מורי, אבי ריקן; אלמוג כהן, ביברס נאתכו, עידן ורד, גיא אסולין; עומר דמארי, בן סהר.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק