אימון מלא לאבירם ברוכיאן

ברוכיאן השלים לראשונה מאז הפציעה אימון מלא ויצחק שום יהיה זה שיחליט אם השחקן יפתח בהרכב מול הפועל עכו. גם יצחקי ותמוז התאמנו. אגייאר הגיע עם קלטות של שחקני חיזוק פוטנציאלים

יום חמישי 19 נובמבר 2009
אשר גולדברג

בית"ר ירושלים ערכה אימון ערב לקראת משחק הליגה ביום שבת באצטדיון טדי מול הפועל עכו. לאחר הפסד הליגה הצורם במשחק הקודם ב"קופסא" בנתניה, צריכה בית"ר ירושלים לנצח את הפועל עכו ולחזור למסלול הניצחונות.

ההפתעה הנעימה בבית-וגן הערב הייתה כשלרשות שום עמדו שלושת השחקנים ברק יצחקי, טוטו תמוז והקפטן אבירם ברוכיאן, שהשלים אימון מלא לאחר פציעה ממושכת. אבי ריקן ועידן ורד, שחקני הנבחרת הצעירה של מוטי איווניר, ערכו אימון שחרור.

עידן טל התייצב היום מול התקשורת ואמר לפני המפגש מול עכו: "אנחנו קבוצה עם שחקנים צעירים וכולנו לא נראינו טוב, יש הרבה דברים שצריך לשפר ואני מקווה שנעשה זאת כבר במשחק הליגה בשבת. אנחנו מקווים להיות יציבים יותר ולצאת לדרך בה נשלים מספר ניצחונות ברציפות".

כזכור, במשחק הקודם בנתניה הוחלף עידן טל במחצית המשחק ואמר על כך היום: "כל אחד היה יכול להיות זה שיוחלף באותו משחק, כולנו היינו לא טובים. יצחק שום הוא המאמן ואני מכבד את החלטותיו".

לקראת חלון ההעברות בחודש ינואר, הגיע הספונסר, גומא אגייאר, עם מספר קלטות של שחקנים זרים אשר מועמדים לחזק את בית"ר ירושלים כבר עם פתיחת חלון ההעברות. למרות זאת, הצוות המקצועי אינו התרשם עד כה מהשחקנים שהוצעו לקבוצה ונכון לעכשיו אופציית החיזוק הזר אינה עומדת על הפרק.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק