רעננה לא תארח בנתניה

בית הדין העליון של ההתאחדות דחה את בקשתה של הפועל רעננה להעביר את משחקיה לאצטדיון "הקופסא" בנתניה עקב טענה לחוסר ספורטיביות. פרקונה חתם, אסוס מועמד

יום חמישי 19 נובמבר 2009
אשר גולדברג
 הפועל רעננה לא תוכל להעביר את משחקיה לאצטדיון "הקופסא" בנתניה, כך קבע הערב (חמישי) סופית בית הדין העליון של ההתאחדות לכדורגל. 

רעננה ערכה את מרבית משחקיה הביתיים העונה באצטדיון "לויטה" שבכפר-סבא אך במחזור האחרון בעקבות שזרוע חורף, העבירה רעננה את הביתיות לאצטדיון בנתניה ושם ניצחה את בני סכנין. זהו נצחונה היחיד העונה עד כה.

ברעננה טענו שתנאי המגרש בכפר-סבא אינם עונים על הציפיות וכי אירוח המשחקים בכפר-סבא לא מאפשר לקבוצה למקסם את יכולתה, בשל בעיות טכניות ולוגיסטיות.

בית הדין בהרכב של שלושה שופטים דחה את בקשתה של הפועל רעננה בטענה לחוסר ספורטיביות מאחר והקבוצה ערכה את מרבית משחקיה הביתיים בכפר-סבא וזה האצטדיון עליו הצהירה כביתי בפתיחת העונה. החשש של בית הדין הוא בעיקר מיצירת תקדים לפיו קבוצות יחליפו ביתיות במהלך העונה.

לוסיאנה אגוסטו פרקונה, בלם ארגנטינאי בן 28, מצטרף להפועל רעננה וישחק כבר מהמחזור הקרוב, במשחק שיערך ביום ראשון מול הפועל חיפה. ג'ונתן אסוס ששיחק במכבי תל-אביב בעונה שעברה, עשוי להצטרף לקבוצה

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק