4

היד קלה מאוד על ההדק

אלישע לוי זועם על השופט אלי חכמון, שהראה לליאור רפאלוב את הדרך החוצה בניצחון 0:2 של קבוצתו על בני יהודה: "אני כועס, זו פעם שניה ברציפות שזה קורה לנו איתו. במאני טיין צריך אחריות וסבלנות"

יום שלישי 06 אפריל 2010
מערכת TELESPORT
מכבי חיפה&nbͳp;עשתה את שלה הערב (שני), כשנעלה את המחזור ה-29 בליגת העל עם ניצחון 0:2 על בני יהודה ב'בלומפילד', אך  את עיקר תשומת הלב לא תפס פער 8 הנקודות בינה לבין הפועל ת"א, אלא שופט המשחק אלי חכמון, שהחלטה לא ברורה שלו הותירה את האלופה ב-10 שחקנים&nbsŰ;החל מהדקה ה-33, כשבחר להראות לליאור רפאלוב כרטיס צהוב שני מיותר, ובעקבותיו את האדום.

מאמן הירוקים, אלישע לוי אמר בסיום המשחק: "זה ניצחון מאוד חשוב, אנחנו שומרים על היתרון שלנו. אני כועס, זו פעם שניה ברציפות שזה קורה לנו עם חכמון, היד קלה מאוד על ההדק. במאני טיים צריך אחריות וסבלנות, ואני מאוד מקווה שזה מה שיהיה בהמשך הדרך".


יניב קטן
הוסיף: "טעות קשה של השופט השאירה אותנו בדקה ה-33 עם עשרה שחקנים, אבל העיקר שהצלחנו לצאת עם 3 נקודות. הכרטיס האדום שיבש לנו את צורת המשחק הרגילה, אבל כולםנתנו את המקסימום. בשלב הזה של העונה, אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו להפסיד נקוӓות. המירוץ לאליפות לא נגמר, הפועל ת"א עדיין מאחורינו ואנחנו חייבים לעשות את המקסימום עד הסוף".


מן העבר השני, מאמן הזהובים גיא לוזון אמר: "המחצית הראשונה שלנו היתה מצויינת. שיחקנו כדורגל שוטף ואגרסיבי, ורӐו שבאנו לנצח. האבסורד הוא שבמחצית השניה, דווקא כשחיפה היו בחיסרון מספרי, שיחקנו בלי תשוקה והתלהבות. אי אפשר לנצח את מכבי חיפה במחצית אחת. אנחנו צריכים להתבייש במחצית השניה".

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק