מצב חירום אצל שחקני מכבי

השחקנים הותיקים במכבי ת"א לוקחים אחריות על היכולת החלשה. הקפטן שטראובר מקיים שיחות אישיות וקבוצתיות לטובת שינוי מקצועי. מכבי חוזרת לשיטת היהלום כבר בבאר-שבע. חלוץ זר יגיע בקרוב

שבת 21 נובמבר 2009
אשר גולדברג
במכבי ת"א מצפים להגעתו בקרוב של הבעלים מיטשל גולדהאר וברור לכולם כי למרות הכרזותיו על סבלנות, בנייה ועבודה קשה, גולדהאר מאוכזב ואת דעותיו הוא מעביר לגורמים הרלוונטים ולא דרך התקשורת.

גורם במכבי ת"א: "כולם מרגישים את אכזבת האוהדים שמורידים עניין בקבוצה. האשמים הם השחקנים, הם יודעים זאת וברור להם שבעוד חודש, למרות קיצוץ הנקודות העתידי, כל העונה עשויה להתפוצץ להם בפרצוף לנוכח המשחקים הקשים הצפויים להם".

שחקני מכבי דרוכים למשחק ביום שני נגד הפועל ב"ש בוסרמיל. השחקנים הותיקים ובראשם הקפטן לירן שטראובר, פועלים בתוך הקבוצה ללא הצוות המקצועי וההנהלה. מתקיימות שיחות גיבוש, שיחות לב ונפש עם השחקנים הזרים והישראלים, בהן מדברים כולם חופשי ופתוח. ביום חמישי נפגשו השחקנים ללא המאמנים לארוחה משותפת.

במכבי ת"א ברור שאסור לה להפסיד להפועל ב"ש, כיוון שבמשחק הבא היא מארחת את מכבי חיפה ואז יוצאת למשחק חוץ קשה נוסף מול מכבי נתניה המשתפרת.

בפן המקצועי, בעקבות צירופו של ניר לוין לעמדת המאמן לצידו של אבי נמני, מתגבש שינוי במערך. מכבי ת"א ששיחקה עד כה במערך התקפי שהתבסס על שני חלוצים, תחזור לשיטת היהלום בה דוגל ניר לוין. הפירוש הוא יותר קשרים במרכז המגרש ושחקנים שיתקפו מהאגפים, כאשר החלוץ הבודד יקבל עזרה מהקישור.

השינוי היחיד הצפוי בקבוצה בינואר הוא צירופו של חלוץ מטרה זר שיגיע מאחת הקבוצות באירופה.

צפו בלקראת מחזור עם אשר גולדברג  על ידי לחיצה על PLAY מתחת לתמונה

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק