תפסיקו להשוות אותו למראדונח

נכון, הוא השחקן הכי טוב בעולם, אבל ההשוואה לדייגו ארמנדו מראדונה אינה במקומה כי הנבחרת שלנו זאת לא ברצלונה. גם למסי עצמו יהיה קשה מאד לחזור על יכולת כל כך מושלמת. רוברטו קולאוטי בטור מיוחד ל-telesport

יום רביעי 07 אפריל 2010
רוברטו קולאוטי
 המבצע הגדול של ליונל מסי אתמול ברבע גמר הצ'מפיונס,Ƞמוכיח שמדובר בשחקן הכי גדול בעולם וייקח עוד הרבה זמן עד שמישהו ישחזר יכולת כזאת. האמת, גם למסי עצמו יהיה קשה מאד לחזור על יכולת כל כך מושלמת.

ההשוואה לדייגו ארנמנדו מראדונה מובנת אבל אינה במקומה, זה לא אותו דבר, לא אותו שחקן, לא אות۝ תפקידים וגם המשחק השתנה כל כך מאז מראדונה, כך שאין מקום לעשות השוואות.

למרות זאת, אני מבין את מי שנזכר במראדונה כי מסי מזכיר אותו במבצעים הגדולים, בתחכום בפשטות שבמשחק ובביצועים על כר הדשא.

עכשיו אומרם כולם שהמבחרן של מסי יהיה בקיץ בדרום אפריקה שם הוא ישחק בנבחרת שלי, ארגנטינה. לא יהיה זה הוגן לבקש ממסי להביא לארגנטינה את אליפות העולם, כי אין מה לעשות - הנבחרת שלנו זאת לא ברצלונה, אין מסביבו את צ'אבי,  אינייסטה וכל החבורה. אני לא מצפה שנזכה במונדיאל, ברור שיהיה לנוĠקשה מאד.

אני  צופה למסי שבועות לא פשוטים. ביום שבת מסי וברצלונה יפסידו במשחק העונה מול ריאל מדריד, שהיא קבוצה טובה יותר ותנצח. אני הולך במשחק הזה על ריאל, היגוואין הולך להיות האיש של המשחק. מסי אולי הגדול מכולם, אבל ריאל טובה יותר.<͢r/>
רוברטו קולאוטי הוא חלוץ נבחרת ישראל שישחק בעונה הבאה במכבי תל אביב

תגובות

טלספורט בפייסבוק

8