אוהדים זוזו, לפני שיהיה מאוחר

הפועל פתח תקווה בדרך לקריסה טוטאלית. התבוסה נגד הפועל ת"א, זו עוד קפיצת מדרגה לקראת השקיעה הסופית מנוף הכדורגל. זה הזמן של האוהדים לקחת אחריות מול ההנהלה האטומה. אייל כהן כואב את כאב המלאבס

יום ראשון 22 נובמבר 2009
אייל כהן

ההשפלה של הפועל פתח תקווה מול הפועל תל אביב, היא עוד דרך בחיסולה הסופית של מועדון המלאבס בדרך לאבדון. דני ניראון זו בהחלט לא הבעיה, הוא סך הכל ממלא הוראות, הכל מתחיל מההנהלה האינטרסנטית שרוצה לרסק ולהעלים את הפועל פתח תקווה לחלוטין.

עצוב, כואב ודיי מאכזב. אהיה כאן גלוי, אני לא אוהד הפועל פתח תקווה,אולם כשהייתי צעיר יותר, הייתי שותף פאסיבי להצלחות של הקבוצה מהצד, בתור חובב כדורגל מושבע.

קקון, יניב עופרי, בוארון, ואליד באדיר, זנדברג, אדורם קייסי ועוד רבים וטובים עברו במערכת שהייתה אחת מהטובות ביותר בארץ בפיתוח כישרונות, שמלווים וליוו את הכדורגל הישראלי אז והיום, אבל כעת המערכת הזו הפכה להיות לבדיחה הכי עצובה שיש.

הקריסה של הפועל פתח תקווה, דיי מזכיר לי את הימים העליזים של בתי הקולנוע בחיפה, שגם כן נעלמו ונעלמים מהאופק התרבותי (מה שעוד נותר ממנו) בעיר. מדוע ההשוואה שואלים? אז ככה, אי ההשקעה בתחום התרבות בעיר הכרמל, גורם לאיבוד מהמרקם שאפיין את העיר וגורם לצעירים רבים לנטוש את העיר הצפונית לעומת הצפיפות במרכז ששם התרבות שולטת. 

ככה זה: מי שלא משקיע שוקע. כך גם רואים את הפועל פתח תקווה 2010 בדרך לאבדון, בדרך לקריסה, בדרך להעלמות מנוף הכדורגל הישראלי אולי אף לעד, נכון זוהי תחזית אוטופית קיצונית, אבל לפי איך שמתנהלים שם פני הדברים, לא אתפלא אם אכן זה יקרה.

אם אני הייתי אוהד הפועל פתח תקווה, הייתי קם ביום ראשון בבוקר ושואל את עצמי, מה אני עושה כדי להציל את המועדון? לא חושב שפעולת מרגרינה יכולה להוביל לאנשהוא, רק פעולה רדיקלית של לקיחת אחריות ורצון אמיתי להצלתו, יכולה להשפיע. אני לא דוגל באלימות חס וחלילה, אבל הגיע הזמן לבצע זעזוע.  שלא תטעו, הכתובת היא על הקיר, היא עומדת שם כאות קלון על מועדון פאר. חבל שכך זה יגמר.

ואם זה אכן יהיה הסוף, הפועל קטמון, הפועל אוסישקין ועוד כמה כמה קבוצות שהאוהדים הבינו, כי מהנהלה אטומה והחסרת רגישות לא תגיע הישועה, הגיע הזמן להפשיל שרוולים ולקחת עצמאות ואחריות אישית. רק אתם יכולים להציל את המועדון, האוהדים. אז קדימה זוזו, לפני שיהיה מאוחר, מאוחר מדי.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק