צרפת ביקשה את תמיכת ישראל

נציגי התאחדות הכדורגל הצרפתית נפגשו היום עם אבי לוזון, אורי שילה ורתם קמר והציגו בפניהם את הצעתם לאירוח יורו 2016. הצרפתים ביקשו את תמיכתה של ההתאחדות הישראלית בהצעתם

יום רביעי 07 אפריל 2010
מערכת TELESPORT

נציגי התאחדות הכדורגל הצרפתית הגיעו היום (רביעי) אל משרדי ההתאחדות לכדורגל ונפגשו עם היו"ר, אבי לוזון, עם מנכ"ל ההתאחדות, אורי שילה ועם הסמנכ"ל, רתם קמר.

ראשי ההתאחדות הצרפתית הציגו את̠תוכניתם לארח את גמר אליפות אירופה בשנת 2006, טורניר היורו, וביקשו את תמיכתה של ההתאחדות הישראלית בהצעה. כאמור, אבי לוזון הוא חבר הוועד הפועל של אופ"א.

מטעם ההתאחדות הצרפתית הגיעו הנשיא, ז'אן פייר אסקאלה, מנכ"ל ההתאחדות ז'אק לאמבר ואת המנהל הטכני של הנבחרות הצרפתיות, ז'ראר הוויה.

הצרפתים הציגו את תוכניתם, הכוללת 12 אצטדיונים שיארחו את משחקי היורו עם צפי של כ-2.5 מיליון צופים, ממוצע של 50 אלף צופים למשחק. ההשקעה הכספית באירוח טורניר הגמר עומדת על 1.74 מיליארד יורו.
<ɢr/> אבי לוזון הגיב לאתר ההתאחדות לכדורגל: "הצרפתים הציגו הצעה מכובדת לארוח היורו. לאחר שהציגו בפנינו את ההצעות של טורקיה וצרפת, נשמע גם את הצעת האיטלקים שצפויים להגיע בהמשך החודש, ויחד עם קבלת הנתונים מאופ"א, נוכל לגבש החלטה".
<Ţr/> בחודש שעבר היו בישראל ראשי ההתאחדות הטורקית, שביקשו אף הם את תמיכת ההתאחדות באירוח טורניר יורו 2016 בארצם. בטורניר אליפות אירופה בעוד כ-6 שנים ישתתפו 24 נבחרות.

הצילום באדיבות אתר ההתאחדות לכדורגל בישראל.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק