בושינסקי ונמני בפגישת הבהרה

בלעדי: הבעלים של מכבי תל אביב, מיץ' גולדהאר, יגיע בימים הקרובים לישראל ויפשר בנתק בין יו"ר הקבוצה אביב בושינסקי למנג'ר אבי נמני. בהוראת גולדהאר, נפגשו השניים למפגש פיוס וחזרה לשגרה

יום ראשון 22 נובמבר 2009
אשר גולדברג
 בשבועות האחרונים זה כבר הפך לדבר גלוי שרואים אותו כל באי מגרש האימונים של מכבי תל אביב בקרית שלום: נתק כמעט מוחלט בין יו"ר מכבי תל אביב, אביב בושינסקי למגג'ר אבי נמני. 

עד לשבועיים האחרונים עוד החליפו השניים מילות נימוס, אבל בתקופה האחרונה הפך הדבר לגלוי. בהוראה של מיץ' גולדהאר נפגשו השניים לשיחה ארוכה בה הבהירו את עמדותיהם והחליטו שהנתק ירסק את מכבי תל אביב. השניים חזרו אמש להתנהלות רגילה וממתינים למיץ' גולדהאר כדי שיוסיף משלו לשלום הבית ואיחוד השורות.

גורם בקבוצה אמר: "אי אפשר להסתיר את זה יותר. הדברים דלפו בטלפונים ואימיילים לבעלים מיץ' גולדהאר בקנדה והוא מגיע במיוחד לפשר בין הצדדים עוד לפני המשחק בשבוע הבא מול מכבי חיפה".

גולדהאר שמקבל דיווח מישראל ממספר גורמים מכבד מאוד את אבי נמני, תומך בדרכו ורואה בו כאיש שיוביל את מכבי תל אביב עוד מספר שנים. במקביל רוצה גולדהאר שבושינסקי ימשיך במועדון.

בכיר במכבי תל אביב סיפר: "היה ניסיון להביא גורם ניהולי נוסף למכבי תל אביב, אולה הנושא ירד בשלב זה מהפרק. גולדהאר חייב להגיע ולכבות את השרפה כי קשה לראות איך הדברים מתנהלים כך. אסור להם להיתפס במשחקי אגו".

מכבי תל אביב רחוקה 15 נקודות ממכבי חיפה. ערב המשחק בבאר שבע יש לה בדיוק מחצית מהנקודות של חיפה כשבפתח המשחק ביום שני המשחק מול הפועל באר שבע. אחריו המשחק מול מכבי חיפה ואחריו משחק מול מכבי נתניה. גולדהאר, יש להזכיר, הבטיח חיזוק בדמות חלוץ זר בפגרת החורף.

גורם במכבי ת"א: "כולם מרגישים את אכזבת האוהדים שמורידים עניין בקבוצה. האשמים הם השחקנים, הם יודעים זאת וברור להם שבעוד חודש, למרות קיצוץ הנקודות העתידי, כל העונה עשויה להתפוצץ להם בפרצוף לנוכח המשחקים הקשים הצפויים להם".

שחקני מכבי דרוכים למשחק ביום שני נגד הפועל ב"ש בוסרמיל. השחקנים הותיקים ובראשם הקפטן לירן שטראובר, פועלים בתוך הקבוצה ללא הצוות המקצועי וההנהלה. מתקיימות שיחות גיבוש, שיחות לב ונפש עם השחקנים הזרים והישראלים, בהן מדברים כולם חופשי ופתוח. ביום חמישי נפגשו השחקנים ללא המאמנים לארוחה משותפת.

בפן המקצועי, בעקבות צירופו של ניר לוין לעמדת המאמן לצידו של אבי נמני, מתגבש שינוי במערך. מכבי ת"א ששיחקה עד כה במערך התקפי שהתבסס על חלוץ בודד, תחזור לשיטת היהלום בה דוגל ניר לוין.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק